zamów koncert

KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music – 2019
GATUNEK MUZYKI: różne
OPIS: Do pobrania najnowsze wydanie elektronicznego katalogu ofert koncertowych wytwórni artCONNECTION music na 2019 r. W aktualnym katalogu  zebrane są wszystkie oferty koncertowe w 12 gatunkach muzycznych uznanych oraz młodych artystów.

NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE
TYTUŁ: “NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE”
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 12
OPIS PROJEKTU: „Największe polskie przeboje” to koncert z udziałem 7 artystów wykonujących  21 niezapomnianych przebojów. Koncert z udziałem gwiazd: Małgorzaty Ostrowskiej, Izabeli Trojanowskiej, Wandy Kwietniewskieji ich największych hitów oraz utalentowanych artystów młodego pokolenia: Mariusza Totoszko –  śpiewającego Zbigniewa Wodeckiego, Kovalczyka– śpiewającego Grzegorza Ciechowskiego,Ewy Szlachcic– śpiewającej Annę Jantar oraz Sary Jaroszyk– śpiewającej piosenki Maanam! Utwory znajdujące się w repertuarze prezentują różne okresy, w których powstały, różnych artystów, którzy je wykonywali, ale łączy je jedno – zyskały ponadczasowy status największych polskich przebojów!!!

TUPACZEWSKI 
TYTUŁ: “LISTY” 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK/AKUSTYCZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTUTupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. „Listy” to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Podczas koncertu usłyszymy nowe autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO, jak równieżkompozycje innych artystów np. Leonarda Cohena, Roberta Piwowara, czy Edwarda Stachury. Album dopełniają piosenki w autorskim przekładzie Tupaczewskiego m. in. „Dzień św. Jerzego” (Djurdjevdan) Gorana Bregovica „Miłość” (Lasko) Karela Kryla. Koncert urzeka spójnością, subtelnym klimatem, a przede wszystkim mistrzowskim połączeniem brzmienia gitary akustycznej z akordeonem. 

RED LIPS
TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

EWA SZLACHCIC 
TYTUŁ: D.N.A. -LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONIKA 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4
OPIS PROJEKTU: Koncerty Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP z dużą, dawką energetycznej i nowoczesnej muzyki elektronicznej. Przebojowe piosenki, pulsujące bity, charyzmatyczny głos wokalistki i znakomici muzycy to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność do wspólnej zabawy. Repertuar składa się z autorskich kompozycji z najnowszego albumu „D.N.A.”, jak również z międzynarodowych przebojów, wykonanych w nowych aranżacjach, które znakomicie dopełniają całość koncertu. Materiał znakomicie sprawdza się na małych jak i dużych scenach plenerowych oraz podczas występów klubowych. Za jego produkcje odpowiadają topowi młodzi producenci Mikołaj Trybulec (Linia Nocna) i Piotr Gozdek.

SARA JAROSZYK 
TYTUŁ: ŚWIATŁOCIENIE – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/R&B/SOUL/ELKTRONIKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTUSara Jaroszyk udowodniła płytą „Światłocienie”, że na rodzimym rynku fonograficznym jest miejsce dla artystów odważnie łączących „czarną muzykę” z ambitnym popem. Debiutancki album zaskoczył słuchaczy zarówno wysokim poziomem wokalnym, lirycznym, artystycznym, jak i lekkością, z jaką Sara skomponowała swoje utwory. „Światłocienie – Live” to koncert bogaty w niespotykaną mieszankę R&B i soulu z popem i elektroniką. Zaskakuje również elementami subtelnego jazzu, a czasem mocniejszymi brzmieniami. Całość albumu splata kobiecy, delikatny, a zarazem otwarty i świadomy głos wokalistki.

SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone intrygującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją premierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE podczas festiwalu III Tydzień Piosenki w Krakowie.

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

IZABELA TROJANOWSKA
TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: od 11 do 12 
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

EWA SZLACHCIC
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – “JONASZ KOFTA, CO TO JEST MIŁOŚĆ”
GATUNEK MUZYKI: POEZJA ŚPIEWANA, AKUSTYCZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUProjekt powstał w wyniku wieloletniej fascynacji artystki twórczością Jonasza Kofty, która również doprowadziła ją do udziału w festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie – Jonasz Kofta”. Niewątpliwie brawurową interpretacją wokalną i aktorską Ewa Szlachcic zdobyła Grand Prix festiwalu, wyłonione spośród wielu uczestników tego wydarzenia. Ponadto zaowocowało ono chęcią podzielenia się z publicznością autorskimi interpretacjami wyjątkowych utworów Kofty. Koncert to zbiór najbardziej znanych utworów wzbogacony o wybrane wiersze oraz wspomnienia żony i jego przyjaciół, które wkomponowane są w repertuar koncertu i odtwarzane, pomiędzy utworami, głosami lektorów.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
GATUNEK MUZYKI: ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym znajdują się utwory z pierwszego autorskiego albumu zespołu pt. „Raz. Dwa. O tak !“ wraz z międzynarodowym singlem pt. “Stop Googling Me! (Mówić chłopcom nie – Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcella Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE
TYTUŁ: “NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE”
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 12
OPIS PROJEKTUKoncert „Największe polskie przeboje” to 7 artystów i 21 przebojowych piosenek wykonanych podczas jednego koncertu! Znakomita energia, wspaniałe głosy, doskonała muzyka i tylko największe przeboje! Koncert z udziałem gwiazd:Małgorzaty Ostrowskiej, Izabeli Trojanowskiej, Wandy Kwietniewskiej i ich największych hitów oraz utalentowanych artystów młodego pokolenia: Mariusza Totoszko –  śpiewającego Zbigniewa Wodeckiego, Kovalczyka– śpiewającego Grzegorza Ciechowskiego, Ewy Szlachcic– śpiewającej Annę Jantar oraz Sary Jaroszyk– śpiewającej piosenki Maanam! Utwory znajdujące się w repertuarze prezentują różne okresy, w których powstały, różnych artystów, którzy je wykonywali, a łączy je jedno – zyskały ponadczasowy status największych polskich przebojów!

RED LIPS
TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: od 11 do 12
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Urszula, Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

IZABELA TROJANOWSKA
TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: PIOSENKA POLSKA – LATA 20. LATA 30.
GATUNEK MUZYKI: POLSKIE PRZEBOJE LAT 20. 30.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  7
OPIS PROJEKTU: Bardotka Trio wracają do dobrze znanych złotych polskich standardów muzyki rozrywkowej z lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. Wokalistki nie tylko przypominają najpiękniejsze polskie przeboje tego okresu, takie jak: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malaguena”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”, ale prezentują również, że mają własny charakter oraz styl wykonania tych utworów! Jest to znakomity i niepowtarzalny koncert, który przywołuje muzyczne wspomnienia oraz kultywuje piękno polskiej piosenki tamtego okresu.

ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
GATUNEK MUZYKI: ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

EWA SZLACHCIC
TRIBUTE TO: JONASZ KOFTA
TYTUŁ: “CO TO JEST MIŁOŚĆ – WIERSZE I PIOSENKI ZEBRANE” 
GATUNEK MUZYKI: POEZJA ŚPIEWANA/AKUSTYCZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUProjekt powstał w wyniku wieloletniej fascynacji artystki twórczością Jonasza Kofty, która również doprowadziła ją do udziału w festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie – Jonasz Kofta”. Niewątpliwie brawurową interpretacją wokalną i aktorską Ewa Szlachcic zdobyła Grand Prix festiwalu, wyłonione spośród wielu uczestników tego wydarzenia. Ponadto zaowocowało ono chęcią podzielenia się z publicznością autorskimi interpretacjami wyjątkowych utworów Kofty. Koncert to zbiór najbardziej znanych utworów wzbogacony o wybrane wiersze oraz wspomnienia żony i jego przyjaciół, które wkomponowane są w repertuar koncertu i odtwarzane, pomiędzy utworami, głosami lektorów.

SARA JAROSZYK
TRIBUTE  TO:
ALICIA KEYS

TYTUŁ: TRIBUTE  TO ALICIA KEYS
GATUNEK MUZYKI: POP/SOUL/R&B
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2 (AKUSTYCZNIE) 5 (Z ZESPOŁEM)
OPIS PROJEKTU
Sara Jaroszyk ukończyła szkołę pierwszego stopnia w klasie fortepianu oraz I i II stopień studiów amerykanistycznych na UW. Z muzyką była związana od najmłodszych lat. Kończąc 17 rok życia skomponowała swoją pierwszą płytę „Wild At Heart” czerpiąc inspiracje od swojej największej idolki – Alicii Keys. Dla młodej wokalistki koncert z piosenkami Keys jest naturalnym powrotem do muzyki, którą doskonale zna i na której się wychowywała. Podczas koncertu usłyszymy znane utwory w znakomitym, utrzymanym na świtowym poziomie, wykonaniu Sary Jaroszyk! Koncert możliwy jest zarówno w wersji akusucznej, jak i z zespołem.

EWA SZLACHCIC 
TYTUŁ: D.N.A. -LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONIKA 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4
OPIS PROJEKTUKoncerty Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP z dużą, dawką energetycznej i nowoczesnej muzyki elektronicznej. Przebojowe piosenki, pulsujące bity, charyzmatyczny głos wokalistki i znakomici muzycy to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność do wspólnej zabawy. Repertuar składa się z autorskich kompozycji z najnowszego albumu „D.N.A.”, jak również z międzynarodowych przebojów, wykonanych w nowych aranżacjach, które znakomicie dopełniają całość koncertu. Materiał znakomicie sprawdza się na małych jak i dużych scenach plenerowych oraz podczas występów klubowych. Za jego produkcje odpowiadali topowi młodzi producenci Mikołaj Trybulc (Linia Nocna) i Piotr Gozdek.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z płynną pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym znajdują się utwory z pierwszego autorskiego albumu zespołu pt. „Raz. Dwa. O tak !“ wraz z międzynarodowym singlem pt. “Stop Googling Me! (Mówić chłopcom nie – Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcella Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

SARA JAROSZYK 
TYTUŁ: ŚWIATŁOCIENIE – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/R&B/SOUL/ELKTRONIKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTUSara Jaroszyk udowodniła płytą „Światłocienie”, że na rodzimym rynku fonograficznym jest miejsce dla artystów odważnie łączących „czarną muzykę” z ambitnym popem. Debiutancki album zaskoczył słuchaczy zarówno wysokim poziomem wokalnym, lirycznym, artystycznym, jak i lekkością, z jaką Sara skomponowała swoje utwory. „Światłocienie – Live” to koncert bogaty w niespotykaną mieszankę R&B i soulu z popem i elektroniką. Zaskakuje również elementami subtelnego jazzu, a czasem mocniejszymi brzmieniami. Całość albumu splata kobiecy, delikatny, a zarazem otwarty i świadomy głos wokalistki.

SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone w jedną zaskakującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją prapremierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE.

SINFONIA VIVA
TYTUŁ: MUZYKA POLSKA  
GATUNEK MUZYKI: KLASYKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 19
OPIS PROJEKTU: Każdemu Polakowi w duszy gra Chopin, a w sercu śpiewa Karłowicz. Dzięki świetnym kompozytorom, naszym Rodakom, Polska zyskała szacunek i rozgłos na świecie. W programie koncertu znajdują się utwory najważniejszych polskich kompozytorów, którzy wyznaczyli również muzyczne trendy na świecie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Karłowicz, W. Lutosławski.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – Pastorałki pod choinką, pod jemiołą   
GATUNEK MUZYKI: PASTORAŁKI, GOSPEL/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11 -14
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy świąteczny koncert z udziałem: Romualda Lipko, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, którym towarzyszą młodzi i utalentowani artyści m.in.: Ewa Szlachcic, Marta Świątek Stanienda, Grzegorz Wilk i goście. Koncert jest kompilacja znanych kolęd i pastorałek, które znakomicie łączą się z polską tradycją i zachęcają wszystkich do wspólnego muzykowania. Wielopokoleniowy i ponadczasowy charakter piosenek oddaje znakomita muzyka autorstwa Romualda Lipko. Wyjątkowość utworów podkreślają również słowa takich autorów jak: Artur Andrus, Marek Dutkiewicz, Justyna Holm oraz Romuald Lipko. Wszystko to sprawia, iż koncert ten jest jednym z najpiękniejszych muzycznych przeżyć dla każdego, kto kocha polską piosenkę i jej bogatą tradycję świąteczną.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: MUZYKA ŚWIĄTECZNA
GATUNEK MUZYKI: ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE LAT 60.,80. i 90.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  od 4 do 7
OPIS PROJEKTU: Na czas Świąt Bożego Narodzenia, a także z myślą o świątecznych wydarzeniach, Bardotka Trio przygotowały niezwykle ciepły, elegancki i stylizowany repertuar z muzyką okolicznościową , która przywołuje niezwykły czar świąt w klimacie lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Opracowane przez zespół aranżacje, zarówno własnych jak i znanych utworów polskich i anglojęzycznych, przeniosą słuchaczy w czasy Judy Garland czy Franka Sinatry!

  KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
  TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music – 2019
  GATUNEK MUZYKI: różne
  OPIS: Do pobrania najnowsze wydanie elektronicznego katalogu ofert koncertowych wytwórni artCONNECTION music na 2019 r. W aktualnym katalogu  zebrane są wszystkie oferty koncertowe w 12 gatunkach muzycznych uznanych oraz młodych artystów.

  NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE
  TYTUŁ: “NAJWIĘKSZE POLSKIE PRZEBOJE”
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 12
  OPIS PROJEKTU: „Największe polskie przeboje” to koncert z udziałem 7 artystów wykonujących  21 niezapomnianych przebojów. Koncert z udziałem gwiazd: Małgorzaty Ostrowskiej, Izabeli Trojanowskiej, Wandy Kwietniewskieji ich największych hitów oraz utalentowanych artystów młodego pokolenia: Mariusza Totoszko –  śpiewającego Zbigniewa Wodeckiego, Kovalczyka– śpiewającego Grzegorza Ciechowskiego,Ewy Szlachcic– śpiewającej Annę Jantar oraz Sary Jaroszyk– śpiewającej piosenki Maanam! Utwory znajdujące się w repertuarze prezentują różne okresy, w których powstały, różnych artystów, którzy je wykonywali, ale łączy je jedno – zyskały ponadczasowy status największych polskich przebojów!!!

  TUPACZEWSKI 
  TYTUŁ: “LISTY” 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK/AKUSTYCZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTUTupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. „Listy” to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Podczas koncertu usłyszymy nowe autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO, jak równieżkompozycje innych artystów np. Leonarda Cohena, Roberta Piwowara, czy Edwarda Stachury. Album dopełniają piosenki w autorskim przekładzie Tupaczewskiego m. in. „Dzień św. Jerzego” (Djurdjevdan) Gorana Bregovica „Miłość” (Lasko) Karela Kryla. Koncert urzeka spójnością, subtelnym klimatem, a przede wszystkim mistrzowskim połączeniem brzmienia gitary akustycznej z akordeonem.

  RED LIPS
  TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
  OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

  SARA JAROSZYK 
  TYTUŁ: ŚWIATŁOCIENIE – LIVE 
  GATUNEK MUZYKI: POP/R&B/SOUL/ELKTRONIKA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTUSara Jaroszyk udowodniła płytą „Światłocienie”, że na rodzimym rynku fonograficznym jest miejsce dla artystów odważnie łączących „czarną muzykę” z ambitnym popem. Debiutancki album zaskoczył słuchaczy zarówno wysokim poziomem wokalnym, lirycznym, artystycznym, jak i lekkością, z jaką Sara skomponowała swoje utwory. „Światłocienie – Live” to koncert bogaty w niespotykaną mieszankę R&B i soulu z popem i elektroniką. Zaskakuje również elementami subtelnego jazzu, a czasem mocniejszymi brzmieniami. Całość albumu splata kobiecy, delikatny, a zarazem otwarty i świadomy głos wokalistki.

  EWA SZLACHCIC 
  TYTUŁ: D.N.A. -LIVE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONIKA 
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4
  OPIS PROJEKTUKoncerty Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP z dużą, dawką energetycznej i nowoczesnej muzyki elektronicznej. Przebojowe piosenki, pulsujące bity, charyzmatyczny głos wokalistki i znakomici muzycy to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność do wspólnej zabawy. Repertuar składa się z autorskich kompozycji z najnowszego albumu „D.N.A.”, jak również z międzynarodowych przebojów, wykonanych w nowych aranżacjach, które znakomicie dopełniają całość koncertu. Materiał znakomicie sprawdza się na małych jak i dużych scenach plenerowych oraz podczas występów klubowych. Za jego produkcje odpowiadali topowi młodzi producenci Mikołaj Trybulc (Linia Nocna) i Piotr Gozdek.

  SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
  TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
  GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone intrygującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją premierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE podczas festiwalu III Tydzień Piosenki w Krakowie.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
  OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

  ROMUALD LIPKO
  TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
  GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: do 11
  OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: AUX – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

  BARDOTKA TRIO
  TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
  GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
  OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym znajdują się utwory z pierwszego autorskiego albumu zespołu pt. „Raz. Dwa. O tak !“ wraz z międzynarodowym singlem pt. “Stop Googling Me! (Mówić chłopcom nie – Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcella Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

  IZABELA TROJANOWSKA
  TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
  OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

  EWA SZLACHCIC
  TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – “JONASZ KOFTA, CO TO JEST MIŁOŚĆ”
  GATUNEK MUZYKI: POEZJA ŚPIEWANA, AKUSTYCZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTUProjekt powstał w wyniku wieloletniej fascynacji artystki twórczością Jonasza Kofty, która również doprowadziła ją do udziału w festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie – Jonasz Kofta”. Niewątpliwie brawurową interpretacją wokalną i aktorską Ewa Szlachcic zdobyła Grand Prix festiwalu, wyłonione spośród wielu uczestników tego wydarzenia. Ponadto zaowocowało ono chęcią podzielenia się z publicznością autorskimi interpretacjami wyjątkowych utworów Kofty. Koncert to zbiór najbardziej znanych utworów wzbogacony o wybrane wiersze oraz wspomnienia żony i jego przyjaciół, które wkomponowane są w repertuar koncertu i odtwarzane, pomiędzy utworami, głosami lektorów.

  SARA JAROSZYK
  TRIBUTE  TO:
  ALICIA KEYS

  TYTUŁ: TRIBUTE  TO ALICIA KEYS
  GATUNEK MUZYKI: POP/SOUL/R&B
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2 (AKUSTYCZNIE) 5 (Z ZESPOŁEM)
  OPIS PROJEKTU
  Sara Jaroszyk ukończyła szkołę pierwszego stopnia w klasie fortepianu oraz I i II stopień studiów amerykanistycznych na UW. Z muzyką była związana od najmłodszych lat. Kończąc 17 rok życia skomponowała swoją pierwszą płytę „Wild At Heart” czerpiąc inspiracje od swojej największej idolki – Alicii Keys. Dla młodej wokalistki koncert z piosenkami Keys jest naturalnym powrotem do muzyki, którą doskonale zna i na której się wychowywała. Podczas koncertu usłyszymy znane utwory w znakomitym, utrzymanym na świtowym poziomie, wykonaniu Sary Jaroszyk! Koncert możliwy jest zarówno w wersji akusucznej, jak i z zespołem.

  ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
  TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
  GATUNEK MUZYKI: ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
  OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.