zamów koncert

KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music 2022
GATUNEK MUZYKI: różne
OPIS: Katalog wszyskich ofert koncertowych artCONNECTION music 2022

CZESŁAW MOZIL I GRAJKOWIE PRZYSZŁOŚCI 
TYTUŁ: “KIEDYŚ TO BYŁY ŚWIĘTA” 
GATUNEK MUZYKI: WIELKA ŚWIĄTECZNA ORKIESTRA – CZESŁAWA MOZILA!
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: Czesław + lokalne dzieci i chóry
OPIS PROJEKTU: W koncercie biorą udział dzieci z lokalnych szkół muzycznych, zespołów i chórów działających przy centrach kultury z całego kraju i akompaniują – Czesławowi Mozilowi! Wydarzenie to ma na celu zaprezentowanie młodych ludzi, którzy wybrali, często niełatwą drogę muzykowania. Potrafią grać na instrumencie, chcą rozwijać swoje umiejętności lub rozpoczynają muzyczną drogę pod okiem instruktora, nauczyciela muzyki. Koncert “Kiedyś To Były Święta” to 24 piosenki – jedna na każdy dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia) tworzące kalendarz prowadzący nas prosto do Świąt Bożego Narodzenia z tekstami Michała Zabłockiego i muzyką Czesława Mozila. Projekt otrzymał nagrodę FRYDERYK 2020 w kategorii: „ALBUM ROKU – MUZYKA DZIECĘCA I MŁODZIEŻOWA”.

UWAGA! Do wspólnego muzykowania z Czesławem Mozliem zapraszamy: wszystkie dziecięce szkoły muzyczne, małe i duże chóry, orkiestry działające profesjonalnie i amatorsko. Koncert może być znakomitym wydarzeniem, wieńczącym trud nauki gry na instrumencie, dla uczniów, młodych muzyków grających w sekcjach i kołach muzycznych. Wystarczy pasja, umiejętności muzyczne i zgłoszenie chęci udziału w przedsięwzięciu.

KOVALCZYK 
TYTUŁ: “PIOSENKI MISTRZA” 
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3
OPIS PROJEKTU: „Piosenki Mistrza” to widowiskowo przygotowany koncert w hołdzie dla twórczości Grzegorza Ciechowskiego. W repertuarze usłyszymy wybrane i znane utwory z solowej twórczości artysty i zespołu Republika w nowych, elektronicznych aranżacjach. Koncert porywa swoją dynamiką, znakomitymi partiami fletu poprzecznego i saksofonów, które dopełniają całości wyjątkowego brzmienia projektu. Koncert zaskakuje oprawą wizualną oraz wyjątkowym głosem i sceniczną charyzmą Kovalczyka!

UWAGA! Koncert jest starannie przygotowanym SHOW o charakterze performatywnie teatralnym do jego realizacji niezbędne jest wypełnienie ridera technicznego. Oprawa wizualna jest wliczona w cenę koncertu.

TUPACZEWSKI 
TYTUŁ: “LISTY” 
GATUNEK MUZYKI: POP/AKUSTYCZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5 -6
OPIS PROJEKTUTupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. „Listy” to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Podczas koncertu usłyszymy nowe autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO, jak równieżkompozycje innych artystów np. Leonarda Cohena, Roberta Piwowara, czy Edwarda Stachury. Album dopełniają piosenki w autorskim przekładzie Tupaczewskiego m. in. „Dzień św. Jerzego” (Djurdjevdan) Gorana Bregovica „Miłość” (Lasko) Karela Kryla. Koncert urzeka spójnością, subtelnym klimatem, a przede wszystkim mistrzowskim połączeniem brzmienia gitary akustycznej z akordeonem, na którym usłyszymy wirtuoza – Patryka Sztabińskiego (występował m.in. w Carnegie Hall w Nowym Jorku).

ALICJA & MAGDA 
TYTUŁ: “KOBIETA ZMIENNĄ JEST – OSIECKA, PRZYBORA, MŁYNARSKI”
GATUNEK MUZYKI: SOLO PIANO LUB AKUSTCZNIE Z ZESPOŁEM 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3 – 5 
OPIS PROJEKTURecital, który pozwoli zajrzeć w kobiecą duszę…z lekkim przymrużeniem oka. Subtelna kompilacja utworów nostalgicznych i kabaretowych, gdzie słuchacze otrzymują zarówno szczyptę melancholii, jak i zdrową dawkę humoru. Takie połączenie z pewnością pozwoli uronić łezkę nie tylko ze wzruszenia, ale i ze śmiechu. W programie znajdują się różnorodne stylistycznie utwory ze słowami najlepszych polskich tekściarzy, w tym: Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory oraz Wojciecha Młynarskiego.

RED LIPS
TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

ALICJA & MAGDA 
TYTUŁ: LALABAJKI
GATUNEK MUZYKI: DLA DZIECI
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTULalabajki” to koncert familijny duetu Alicja & Magda z piosenkami z nowego albumu pt. „Lalabajki”, „Małe Party” i „Pszczółka Maja”. Artystki połączyły swoje talenty, aby z powodzeniem tworzyć dla najmłodszych słuchaczy. Na tym polu odniosły wiele sukcesów wydając m.in. takie dziecięce bestsellery jak: „Bajki Śpiewajki”, „Małe Party” oraz biorąc udział w polskiej edycji bajki „Pszczółka Maja”, gdzie głos Alicji Gałązka oraz przekład tekstu Magdy Kujawskiej sprawiły, że singiel „Taniec Mai” osiągnął ponad 120 mln, a „Pszczółka Maja jest tu” 31 mln wejść na kanale YouTube! Głosy duetu również spotkamy na popularnym kanale Doremisie TV i składankach kanału telewizyjnego MINI MINI. Koncert w wykonaniu Alicji i Magdy na żywo, to niezapomniane emocje dla całej rodziny 😉

KOVALCZYK – SZTABIŃSKI
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTU: Koncert upamiętniający 100-lecie urodzin artysty. Projekt “Astor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW”, do słów Michała Zabłockiego (autor tekstów piosenek m.in. G. Turnaua, C. Mozila), to niezwykła forma widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora. Usłyszymy je w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonego wyjątkowym głosem – Kovalczyka (finalista 3. edycja Idola). Artyści stworzyli doskonały i pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury, argentyńską i polską. Odkrywając miłośnikom gatunku nieznane dotąd rejony interpretacji tang Piazzolli w języku polskim! Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone w niezwykłą i fascynującą muzyczną opowieść.

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

MAGDALENA KUJAWSKA 
TYTUŁ: JAZZ PO POLSKU
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/BOSANOWA 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTU“Jazz po polsku – piosenki z Kabaretu Starszych Panów i nie tylko…„ to klimatyczny wieczór polskich kompozycji w ekspresyjnym wykonaniu Magdaleny Kujawskiej z towarzyszeniem instrumentów klawiszowych. Koncert urzeka subtelnym swingiem, łagodną bosanową, a także solidną szczyptą latynoskich żywiołów podbitych funkowym rytmem, a wszystko to dopełnione słowem największych polskich tekściarzy. Podczas koncertu usłyszymy m. in. utwory: Jerzego Wasowskiego, Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Krzysztofa Komedy z tekstami Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

CZESŁAW MOZIL I GRAJKOWIE PRZYSZŁOŚCI 
TYTUŁ: “KIEDYŚ TO BYŁY ŚWIĘTA” 
GATUNEK MUZYKIWIELKA ŚWIĄTECZNA ORKIESTRA – CZESŁAWA MOZILA!
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: Czesław + lokalne dzieci i chóry
OPIS PROJEKTUW koncercie biorą udział dzieci z lokalnych szkół muzycznych, zespołów i chórów działających przy centrach kultury z całego kraju i akompaniują – Czesławowi Mozilowi! Wydarzenie to ma na celu zaprezentowanie młodych ludzi, którzy wybrali, często niełatwą drogę muzykowania. Potrafią grać na instrumencie, chcą rozwijać swoje umiejętności lub rozpoczynają muzyczną drogę pod okiem instruktora, nauczyciela muzyki. Koncert “Kiedyś To Były Święta” to 24 piosenki – jedna na każdy dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia) tworzące kalendarz prowadzący nas prosto do Świąt Bożego Narodzenia z tekstami Michała Zabłockiego i muzyką Czesława Mozila.

UWAGA! Do wspólnego muzykowania z Czesławem Mozliem zapraszamy: wszystkie dziecięce szkoły muzyczne, małe i duże chóry, orkiestry działające profesjonalnie i amatorsko. Koncert może być znakomitym wydarzeniem, wieńczącym trud nauki gry na instrumencie, dla uczniów, młodych muzyków grających w sekcjach i kołach muzycznych. Wystarczy pasja, umiejętności muzyczne i zgłoszenie chęci udziału w przedsięwzięciu.

ALICJA & MAGDA 
TYTUŁ: LALABAJKI
GATUNEK MUZYKI: DLA DZIECI
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTULalabajki” to koncert familijny duetu Alicja & Magda z piosenkami z nowego albumu pt. „Lalabajki”, „Małe Party” i „Pszczółka Maja”. Artystki połączyły swoje talenty, aby z powodzeniem tworzyć dla najmłodszych słuchaczy. Na tym polu odniosły wiele sukcesów wydając m.in. takie dziecięce bestsellery jak: „Bajki Śpiewajki”, „Małe Party” oraz biorąc udział w polskiej edycji bajki „Pszczółka Maja”, gdzie głos Alicji Gałązka oraz przekład tekstu Magdy Kujawskiej sprawiły, że singiel „Taniec Mai” osiągnął ponad 120 mln, a „Pszczółka Maja jest tu” 31 mln wejść na kanale YouTube! Głosy duetu również spotkamy na popularnym kanale Doremisie TV i składankach kanału telewizyjnego MINI MINI. Koncert w wykonaniu Alicji i Magdy na żywo, to niezapomniane emocje dla całej rodziny 😉

RED LIPS
TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

KOVALCZYK 
TYTUŁ: “PIOSENKI MISTRZA” 
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3
OPIS PROJEKTU: „Piosenki Mistrza” to widowiskowo przygotowany koncert w hołdzie dla twórczości Grzegorza Ciechowskiego. W repertuarze usłyszymy wybrane i znane utwory z solowej twórczości artysty i zespołu Republika w nowych, elektronicznych aranżacjach. Koncert porywa swoją dynamiką, znakomitymi partiami fletu poprzecznego i saksofonów, które dopełniają całości wyjątkowego brzmienia projektu. Koncert zaskakuje oprawą wizualną oraz wyjątkowym głosem i sceniczną charyzmą Kovalczyka!

UWAGA! Koncert jest starannie przygotowanym SHOW o charakterze performatywnie teatralnym do jego realizacji niezbędne jest wypełnienie ridera technicznego. Oprawa wizualna jest wliczona w cenę koncertu.

TUPACZEWSKI 
TYTUŁ: “LISTY” 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK/AKUSTYCZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTUTupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. „Listy” to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Podczas koncertu usłyszymy nowe autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO, jak równieżkompozycje innych artystów np. Leonarda Cohena, Roberta Piwowara, czy Edwarda Stachury. Album dopełniają piosenki w autorskim przekładzie Tupaczewskiego m. in. „Dzień św. Jerzego” (Djurdjevdan) Gorana Bregovica „Miłość” (Lasko) Karela Kryla. Koncert urzeka spójnością, subtelnym klimatem, a przede wszystkim mistrzowskim połączeniem brzmienia gitary akustycznej z akordeonem, , na którym usłyszymy wirtuoza – Patryka Sztabińskiego (występował m.in. w Carnegie Hall w Nowym Jorku).

KOVALCZYK 
TYTUŁ: “PIOSENKI MISTRZA” 
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3
OPIS PROJEKTU: „Piosenki Mistrza” to widowiskowo przygotowany koncert w hołdzie dla twórczości Grzegorza Ciechowskiego. W repertuarze usłyszymy wybrane i znane utwory z solowej twórczości artysty i zespołu Republika w nowych, elektronicznych aranżacjach. Koncert porywa swoją dynamiką, znakomitymi partiami fletu poprzecznego i saksofonów, które dopełniają całości wyjątkowego brzmienia projektu. Koncert zaskakuje oprawą wizualną oraz wyjątkowym głosem i sceniczną charyzmą Kovalczyka!

UWAGA! Koncert jest starannie przygotowanym SHOW o charakterze performatywnie teatralnym do jego realizacji niezbędne jest wypełnienie ridera technicznego. Oprawa wizualna jest wliczona w cenę koncertu.

ALICJA & MAGDA 
TYTUŁ: “KOBIETA ZMIENNĄ JEST – OSIECKA, PRZYBORA, MŁYNARSKI”
GATUNEK MUZYKI: SOLO PIANO LUB AKUSTCZNIE Z ZESPOŁEM 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3 – 5 
OPIS PROJEKTURecital, który pozwoli zajrzeć w kobiecą duszę…z lekkim przymrużeniem oka. Subtelna kompilacja utworów nostalgicznych i kabaretowych, gdzie słuchacze otrzymują zarówno szczyptę melancholii, jak i zdrową dawkę humoru. Takie połączenie z pewnością pozwoli uronić łezkę nie tylko ze wzruszenia, ale i ze śmiechu. W programie znajdują się różnorodne stylistycznie utwory ze słowami najlepszych polskich tekściarzy, w tym: Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory oraz Wojciecha Młynarskiego.

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z płynną pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

KOVALCZYK – SZTABIŃSKI
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTU: Koncert upamiętniający 100-lecie urodzin artysty. Projekt “Astor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW”, do słów Michała Zabłockiego (autor tekstów piosenek m.in. G. Turnaua, C. Mozila), to niezwykła forma widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora. Usłyszymy je w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonego wyjątkowym głosem – Kovalczyka (finalista 3. edycja Idola). Artyści stworzyli doskonały i pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury, argentyńską i polską. Odkrywając miłośnikom gatunku nieznane dotąd rejony interpretacji tang Piazzolli w języku polskim! Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone w niezwykłą i fascynującą muzyczną opowieść.

SINFONIA VIVA
TYTUŁ: MUZYKA POLSKA  
GATUNEK MUZYKI: KLASYKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 19
OPIS PROJEKTU: Każdemu Polakowi w duszy gra Chopin, a w sercu śpiewa Karłowicz. Dzięki świetnym kompozytorom, naszym Rodakom, Polska zyskała szacunek i rozgłos na świecie. W programie koncertu znajdują się utwory najważniejszych polskich kompozytorów, którzy wyznaczyli również muzyczne trendy na świecie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Karłowicz, W. Lutosławski.

CZESŁAW MOZIL I GRAJKOWIE PRZYSZŁOŚCI 
TYTUŁ: “KIEDYŚ TO BYŁY ŚWIĘTA” 
GATUNEK MUZYKI: WIELKA ŚWIĄTECZNA ORKIESTRA – CZESŁAWA MOZILA!
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: Czesław + lokalne dzieci i chóry
OPIS PROJEKTU: W koncercie biorą udział dzieci z lokalnych szkół muzycznych, zespołów i chórów działających przy centrach kultury z całego kraju i akompaniują – Czesławowi Mozilowi! Wydarzenie to ma na celu zaprezentowanie młodych ludzi, którzy wybrali, często niełatwą drogę muzykowania. Potrafią grać na instrumencie, chcą rozwijać swoje umiejętności lub rozpoczynają muzyczną drogę pod okiem instruktora, nauczyciela muzyki. Koncert “Kiedyś To Były Święta” to 24 piosenki – jedna na każdy dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia) tworzące kalendarz prowadzący nas prosto do Świąt Bożego Narodzenia z tekstami Michała Zabłockiego i muzyką Czesława Mozila. Projekt otrzymał nagrodę FRYDERYK 2020 w kategorii: „ALBUM ROKU – MUZYKA DZIECĘCA I MŁODZIEŻOWA”.

UWAGA! Do wspólnego muzykowania z Czesławem Mozliem zapraszamy: wszystkie dziecięce szkoły muzyczne, małe i duże chóry, orkiestry działające profesjonalnie i amatorsko. Koncert może być znakomitym wydarzeniem, wieńczącym trud nauki gry na instrumencie, dla uczniów, młodych muzyków grających w sekcjach i kołach muzycznych. Wystarczy pasja, umiejętności muzyczne i zgłoszenie chęci udziału w przedsięwzięciu.

KOVALCZYK
TYTUŁ: “It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas”
GATUNEK MUZYKI: ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2 os. lub zespół 5 -6 os. 
OPIS PROJEKTU: Magiczny klimat, wspaniały głos wokalisty pokreślony znakomitym akompaniamentem, gwarantuje miło spędzony czas przy znanych i lubianych, na całym świecie, piosenkach świątecznych. Specjalnie opracowany program zawierający największe przeboje m. in. Franka Sinatry, Michaela Buble, czy Roda Stewarda to stylowy muzyczny prezent, który umili czas oczekiwania na te jedyne i wyjątkowe dni w roku. Koncerty KOVALCZYKA wyróżniają się doskonałym brzmieniem na żywo, dopracowanym wizerunkiem scenicznym i charyzmą wokalisty.

  KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
  TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music 2022
  GATUNEK MUZYKI: różne
  OPIS: Katalog wszyskich ofert koncertowych artCONNECTION music 2022

  CZESŁAW MOZIL I GRAJKOWIE PRZYSZŁOŚCI 
  TYTUŁ: “KIEDYŚ TO BYŁY ŚWIĘTA” 
  GATUNEK MUZYKI: WIELKA ŚWIĄTECZNA ORKIESTRA – CZESŁAWA MOZILA!
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: Czesław + lokalne dzieci i chóry
  OPIS PROJEKTU: W koncercie biorą udział dzieci z lokalnych szkół muzycznych, zespołów i chórów działających przy centrach kultury z całego kraju i akompaniują – Czesławowi Mozilowi! Wydarzenie to ma na celu zaprezentowanie młodych ludzi, którzy wybrali, często niełatwą drogę muzykowania. Potrafią grać na instrumencie, chcą rozwijać swoje umiejętności lub rozpoczynają muzyczną drogę pod okiem instruktora, nauczyciela muzyki. Koncert “Kiedyś To Były Święta” to 24 piosenki – jedna na każdy dzień adwentu (od 1 do 24 grudnia) tworzące kalendarz prowadzący nas prosto do Świąt Bożego Narodzenia z tekstami Michała Zabłockiego i muzyką Czesława Mozila. Projekt otrzymał nagrodę FRYDERYK 2020 w kategorii: „ALBUM ROKU – MUZYKA DZIECĘCA I MŁODZIEŻOWA”.

  UWAGA! Do wspólnego muzykowania z Czesławem Mozliem zapraszamy: wszystkie dziecięce szkoły muzyczne, małe i duże chóry, orkiestry działające profesjonalnie i amatorsko. Koncert może być znakomitym wydarzeniem, wieńczącym trud nauki gry na instrumencie, dla uczniów, młodych muzyków grających w sekcjach i kołach muzycznych. Wystarczy pasja, umiejętności muzyczne i zgłoszenie chęci udziału w przedsięwzięciu.

  KOVALCZYK 
  TYTUŁ: “PIOSENKI MISTRZA” 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3
  OPIS PROJEKTU: „Piosenki Mistrza” to widowiskowo przygotowany koncert w hołdzie dla twórczości Grzegorza Ciechowskiego. W repertuarze usłyszymy wybrane i znane utwory z solowej twórczości artysty i zespołu Republika w nowych, elektronicznych aranżacjach. Koncert porywa swoją dynamiką, znakomitymi partiami fletu poprzecznego i saksofonów, które dopełniają całości wyjątkowego brzmienia projektu. Koncert zaskakuje oprawą wizualną oraz wyjątkowym głosem i sceniczną charyzmą Kovalczyka!

  UWAGA! Koncert jest starannie przygotowanym SHOW o charakterze performatywnie teatralnym do jego realizacji niezbędne jest wypełnienie ridera technicznego. Oprawa wizualna jest wliczona w cenę koncertu.

  TUPACZEWSKI 
  TYTUŁ: “LISTY” 
  GATUNEK MUZYKI: POP/AKUSTYCZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5 -6
  OPIS PROJEKTUTupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Jest z nim związany nieprzerwanie od lat. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. „Listy” to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem. Podczas koncertu usłyszymy nowe autorskie kompozycje, utwory znane z wykonań z kabaretem OT.TO, jak równieżkompozycje innych artystów np. Leonarda Cohena, Roberta Piwowara, czy Edwarda Stachury. Album dopełniają piosenki w autorskim przekładzie Tupaczewskiego m. in. „Dzień św. Jerzego” (Djurdjevdan) Gorana Bregovica „Miłość” (Lasko) Karela Kryla. Koncert urzeka spójnością, subtelnym klimatem, a przede wszystkim mistrzowskim połączeniem brzmienia gitary akustycznej z akordeonem, , na którym usłyszymy wirtuoza – Patryka Sztabińskiego (występował m.in. w Carnegie Hall w Nowym Jorku).

  ALICJA & MAGDA 
  TYTUŁ: “KOBIETA ZMIENNĄ JEST – OSIECKA, PRZYBORA, MŁYNARSKI”
  GATUNEK MUZYKI: SOLO PIANO LUB AKUSTCZNIE Z ZESPOŁEM 
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 3 – 5 
  OPIS PROJEKTURecital, który pozwoli zajrzeć w kobiecą duszę…z lekkim przymrużeniem oka. Subtelna kompilacja utworów nostalgicznych i kabaretowych, gdzie słuchacze otrzymują zarówno szczyptę melancholii, jak i zdrową dawkę humoru. Takie połączenie z pewnością pozwoli uronić łezkę nie tylko ze wzruszenia, ale i ze śmiechu. W programie znajdują się różnorodne stylistycznie utwory ze słowami najlepszych polskich tekściarzy, w tym: Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory oraz Wojciecha Młynarskiego.

  RED LIPS
  TYTUŁ: RED LIPS – LIVE 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 4 
  OPIS PROJEKTUKoncerty RED LIPS to kompilacja największych i aktualnych hitów zespołu, które natychmiast porywają publiczność do wspólnej zabawy. Na scenie otrzymujemy wybuchową mieszankę pop-rocka podpartą znakomitymi partiami gitarowymi. Dopełnieniem jest osobowość charyzmatycznej, pięknej i dysponującej znakomitym głosem wokalistki – znanej wszystkim jako „Ruda z RED LIPS”! Podczas koncertu nie zabraknie m. in. takich hitów jak: „To Co Nam Było”, „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” oraz nowego singla, o platynowym już statusie, „P.S.” pochodzącego z drugiego album zespołu pt. „Zmiana Planu”. Te i inne przebojowe kawałki do usłyszenia w pełnym energii i dobrej zabawy koncercie RED LIPS.

  ALICJA & MAGDA 
  TYTUŁ: LALABAJKI
  GATUNEK MUZYKI: DLA DZIECI
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTU: „Lalabajki” to koncert familijny duetu Alicja & Magda z piosenkami z nowego albumu pt. „Lalabajki”, „Małe Party” i „Pszczółka Maja”. Artystki połączyły swoje talenty, aby z powodzeniem tworzyć dla najmłodszych słuchaczy. Na tym polu odniosły wiele sukcesów wydając m.in. takie dziecięce bestsellery jak: „Bajki Śpiewajki”, „Małe Party” oraz biorąc udział w polskiej edycji bajki „Pszczółka Maja”, gdzie głos Alicji Gałązka oraz przekład tekstu Magdy Kujawskiej sprawiły, że singiel „Taniec Mai” osiągnął ponad 120 mln, a „Pszczółka Maja jest tu” 31 mln wejść na kanale YouTube! Głosy duetu również spotkamy na popularnym kanale Doremisie TV i składankach kanału telewizyjnego MINI MINI. Koncert w wykonaniu Alicji i Magdy na żywo, to niezapomniane emocje dla całej rodziny 😉

  KOVALCZYK – SZTABIŃSKI
  TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
  GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTU: Koncert upamiętniający 100-lecie urodzin artysty. Projekt “Astor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW”, do słów Michała Zabłockiego (autor tekstów piosenek m.in. G. Turnaua, C. Mozila), to niezwykła forma widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora. Usłyszymy je w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonego wyjątkowym głosem – Kovalczyka (finalista 3. edycja Idola). Artyści stworzyli doskonały i pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury, argentyńską i polską. Odkrywając miłośnikom gatunku nieznane dotąd rejony interpretacji tang Piazzolli w języku polskim! Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone w niezwykłą i fascynującą muzyczną opowieść.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
  OPIS PROJEKTUKoncerty KOVALCZYKA to występy pełne charyzmy, emocji i perfekcji, wyróżniają się nie tylko dopracowanym wizerunkiem scenicznym, ale przede wszystkim doskonałym brzmieniem na żywo. Materiał koncertowy z (analogowo zrejestrowanej) płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazzu i popu! Autorski materiał wzbogacony został o utwory takich gwiazd świtowego jazzu jak: Selena Jones czy Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko, a całość koncertu idealnie wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

  MAGDALENA KUJAWSKA 
  TYTUŁ: JAZZ PO POLSKU
  GATUNEK MUZYKI: JAZZ/BOSANOWA 
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTU“Jazz po polsku – piosenki z Kabaretu Starszych Panów i nie tylko…„ to klimatyczny wieczór polskich kompozycji w ekspresyjnym wykonaniu Magdaleny Kujawskiej z towarzyszeniem instrumentów klawiszowych. Koncert urzeka subtelnym swingiem, łagodną bosanową, a także solidną szczyptą latynoskich żywiołów podbitych funkowym rytmem, a wszystko to dopełnione słowem największych polskich tekściarzy. Podczas koncertu usłyszymy m. in. utwory: Jerzego Wasowskiego, Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Krzysztofa Komedy z tekstami Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: AUX – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).