zamów koncert

KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music – 2017
GATUNEK MUZYKI: różne
OPIS PROJEKTU: Najnowsze wydanie elektronicznego katalogu ofert koncertowych wytwórni artCONNECTION music na 2017 r. W aktualnym katalogu znajdują się łącznie 18 oferty w 11 gatunkach muzycznych! W tym wydaniu szczególnie polecamy akustyczne występy naszych artystów oraz repertuar  lidera Budki Suflera – Romualda Lipko z udziałem gwiazd! Jak również wspaniały koncert pt. “Astor Piazzolla po polsku czyli Tango w domu wariatów” do tekstów Michała Zabłockiego oraz klimatyczne oferty świąteczne. 

ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
GATUNEK MUZYKI: ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone intrygującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją premierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE podczas festiwalu III Tydzień Piosenki w Krakowie.

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTU: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazz i pop! Świeża i wyjątkowo brzmiąca mieszanka gatunków wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności. Album po znakomitym przyjęciu w Polsce został doceniony także za granicą wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach m. in. w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Repertuar koncertowy składa się autorskiego materiału z płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” oraz utworów takich gwiazd światowego jazzu jak: Selena Jones, Shirley Baeesy oraz z utworów Grace Jones i Moloko.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: od 11 do 12 
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

EWA SZLACHCIC
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: Koncert Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP’u z dużą, energetyczną i nowoczesną dawką muzyki elektronicznej. Repertuar składa się z autorskich kompozycji, z pierwszej oraz z nadchodzącej płyty, jak również z znanych międzynarodowych przebojów wykonanych w zaskakujących aranżacjach. Charyzmatyczny głos wokalistki, porywający i pulsujący bit, znakomita sekcja rytmiczna to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność. Koncert znakomicie sprawdza się na dużych i małych scenach, jak również podczas mniszych występów w klubach.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym Bardotka Trio znajdują się utwory z autorskiego albumu pt. „Raz. Dwa. O tak!“ wraz z międzynarodowym singlem  pt. “Mówić chłopcom nie (Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcellą Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – Pastorałki pod choinką, pod jemiołą   
GATUNEK MUZYKI: PASTORAŁKI, GOSPEL/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11 -14
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy świąteczny koncert z udziałem: Romualda Lipko, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, którym towarzyszą młodzi i utalentowani artyści m.in.: Ewa Szlachcic, Marta Świątek Stanienda, Grzegorz Wilk i goście. Koncert jest kompilacja znanych kolęd i pastorałek, które znakomicie łączą się z polską tradycją i zachęcają wszystkich do wspólnego muzykowania. Wielopokoleniowy i ponadczasowy charakter piosenek oddaje znakomita muzyka autorstwa Romualda Lipko. Wyjątkowość utworów podkreślają również słowa takich autorów jak: Artur Andrus, Marek Dutkiewicz, Justyna Holm oraz Romuald Lipko. Wszystko to sprawia, iż koncert ten jest jednym z najpiękniejszych muzycznych przeżyć dla każdego, kto kocha polską piosenkę i jej bogatą tradycję świąteczną.

EWA SZLACHCIC 
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – AKUSTYCZNIE
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTU: Pełen emocji i przebojów akustyczny koncert Ewy Szlachcic zaskakuje słuchacza ciepłym, delikatnym, a niekiedy drapieżnym głosem artystki, której towarzyszy wyrafinowany w brzmieniu akompaniament gitary. W repertuarze znajdą się największe polskie i zagraniczne przeboje m.in. takich artystów jak: Kayah, Jessie J, Ed Sheeran, Jessie Ware, Fergie oraz światowe evergreeny: Stevie Wondera, Arethy Franklin, Jimmiego Hendrixa. Dopełnieniem koncertu są autorskie utwory Ewy w nowych akustycznych aranżacjach.

IZABELA TROJANOWSKA
TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: LADIES RETRO-JAZZ
GATUNEK MUZYKI: JAZZ, RETRO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
OPIS PROJEKTU: Nastrojowy repertuar dobrze znanych standardów jazzowych, które w niepowtarzalnym i ciepłym wykonaniu zespołu Bardotka Trio, buduje wspaniały klimat kameralnych oraz większych koncertów. W repertuarze obok znanych standardów światowego jazzu znalazły się również utwory z dużą dawką swingu, bluesa czy klimatu bossa nowy. Wszystko to podkreślone znakomitym, idealnie harmonicznym wykonaniem wokalnym.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: PIOSENKA POLSKA. LATA 20. LATA 30.
GATUNEK MUZYKI: POLSKIE PRZEBOJE LAT 20. 30.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
OPIS PROJEKTU: Bardotka Trio powracają do złotych, dobrze znanych polskich standardów muzyki rozrywkowej z lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. Wokalistki nie tylko przypominają najpiękniejsze polskie przeboje tego okresu, takie jak: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malaguena”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”, ale prezentują również, że mają własny charakter oraz styl wykonania tych utworów.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: MUZYKA ŚWIĄTECZNA
GATUNEK MUZYKI: ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE LAT 60.,80. i 90.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  od 4 do 7
OPIS PROJEKTU: Na czas Świąt Bożego Narodzenia, a także z myślą o świątecznych wydarzeniach, Bardotka Trio przygotowały niezwykle ciepły, elegancki i stylizowany repertuar z muzyką okolicznościową , która przywołuje niezwykły czar świąt w klimacie lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Opracowane przez zespół aranżacje, zarówno własnych jak i znanych utworów polskich i anglojęzycznych, przeniosą słuchaczy w czasy Judy Garland czy Franka Sinatry!

SINFONIA VIVA
TYTUŁ: MUZYKA POLSKA  
GATUNEK MUZYKI: KLASYKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 19
OPIS PROJEKTU: Każdemu Polakowi w duszy gra Chopin, a w sercu śpiewa Karłowicz. Dzięki świetnym kompozytorom, naszym Rodakom, Polska zyskała szacunek i rozgłos na świecie. W programie koncertu znajdują się utwory najważniejszych polskich kompozytorów, którzy wyznaczyli również muzyczne trendy na świecie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Karłowicz, W. Lutosławski.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: od 11 do 12
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Urszula, Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

IZABELA TROJANOWSKA
TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: PIOSENKA POLSKA. LATA 20. LATA 30.
GATUNEK MUZYKI: POLSKIE PRZEBOJE LAT 20. 30.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
OPIS PROJEKTU: Bardotka Trio powracają do złotych, dobrze znanych polskich standardów muzyki rozrywkowej z lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. Wokalistki nie tylko przypominają najpiękniejsze polskie przeboje tego okresu, takie jak: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malaguena”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”, ale prezentują również, że mają własny charakter oraz styl wykonania tych utworów.

ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
GATUNEK MUZYKI: ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

EWA SZLACHCIC 
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – AKUSTYCZNIE
GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTU: Pełen emocji i przebojów akustyczny koncert Ewy Szlachcic zaskakuje słuchacza ciepłym, delikatnym, a niekiedy drapieżnym głosem artystki, której towarzyszy wyrafinowany w brzmieniu akompaniament gitary. W repertuarze znajdą się największe polskie i zagraniczne przeboje m.in. takich artystów jak: Kayah, Jessie J, Ed Sheeran, Jessie Ware, Fergie oraz światowe evergreeny: Stevie Wondera, Arethy Franklin, Jimmiego Hendrixa. Dopełnieniem koncertu są autorskie utwory Ewy w nowych akustycznych aranżacjach.

EWA SZLACHCIC
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: Koncert Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP’u z dużą, energetyczną i nowoczesną dawką muzyki elektronicznej. Repertuar składa się z autorskich kompozycji, z pierwszej oraz z nadchodzącej płyty, jak również z znanych międzynarodowych przebojów wykonanych w zaskakujących aranżacjach. Charyzmatyczny głos wokalistki, porywający i pulsujący bit, znakomita sekcja rytmiczna to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność. Koncert znakomicie sprawdza się na dużych i małych scenach, jak również podczas mniszych występów w klubach.

KOVALCZYK
TYTUŁ: AUX – LIVE
GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z płynną pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

KOVALCZYK
TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT -LIVE   
GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
OPIS PROJEKTU: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazz i pop! Świeża i wyjątkowo brzmiąca mieszanka gatunków wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności. Album po znakomitym przyjęciu w Polsce został doceniony także za granicą wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach m. in. w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Repertuar koncertowy składa się autorskiego materiału z płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” oraz utworów takich gwiazd światowego jazzu jak: Selena Jones, Shirley Baeesy oraz z utworów Grace Jones i Moloko.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: LADIES RETRO-JAZZ
GATUNEK MUZYKI: JAZZ, RETRO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
OPIS PROJEKTU: Nastrojowy repertuar dobrze znanych standardów jazzowych, które w niepowtarzalnym i ciepłym wykonaniu zespołu Bardotka Trio, buduje wspaniały klimat kameralnych oraz większych koncertów. W repertuarze obok znanych standardów światowego jazzu znalazły się również utwory z dużą dawką swingu, bluesa czy klimatu bossa nowy. Wszystko to podkreślone znakomitym, idealnie harmonicznym wykonaniem wokalnym.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym Bardotka Trio znajdują się utwory z autorskiego albumu pt. „Raz. Dwa. O tak!“ wraz z międzynarodowym singlem  pt. “Mówić chłopcom nie (Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcellą Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone w jedną zaskakującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją prapremierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE.

SINFONIA VIVA
TYTUŁ: MUZYKA POLSKA  
GATUNEK MUZYKI: KLASYKA
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 19
OPIS PROJEKTU: Każdemu Polakowi w duszy gra Chopin, a w sercu śpiewa Karłowicz. Dzięki świetnym kompozytorom, naszym Rodakom, Polska zyskała szacunek i rozgłos na świecie. W programie koncertu znajdują się utwory najważniejszych polskich kompozytorów, którzy wyznaczyli również muzyczne trendy na świecie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Karłowicz, W. Lutosławski.

ROMUALD LIPKO
TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – Pastorałki pod choinką, pod jemiołą   
GATUNEK MUZYKI: PASTORAŁKI, GOSPEL/POP
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11 -14
OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy świąteczny koncert z udziałem: Romualda Lipko, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, którym towarzyszą młodzi i utalentowani artyści m.in.: Ewa Szlachcic, Marta Świątek Stanienda, Grzegorz Wilk i goście. Koncert jest kompilacja znanych kolęd i pastorałek, które znakomicie łączą się z polską tradycją i zachęcają wszystkich do wspólnego muzykowania. Wielopokoleniowy i ponadczasowy charakter piosenek oddaje znakomita muzyka autorstwa Romualda Lipko. Wyjątkowość utworów podkreślają również słowa takich autorów jak: Artur Andrus, Marek Dutkiewicz, Justyna Holm oraz Romuald Lipko. Wszystko to sprawia, iż koncert ten jest jednym z najpiękniejszych muzycznych przeżyć dla każdego, kto kocha polską piosenkę i jej bogatą tradycję świąteczną.

BARDOTKA TRIO
TYTUŁ: MUZYKA ŚWIĄTECZNA
GATUNEK MUZYKI: ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE LAT 60.,80. i 90.
ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  od 4 do 7
OPIS PROJEKTU: Na czas Świąt Bożego Narodzenia, a także z myślą o świątecznych wydarzeniach, Bardotka Trio przygotowały niezwykle ciepły, elegancki i stylizowany repertuar z muzyką okolicznościową , która przywołuje niezwykły czar świąt w klimacie lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Opracowane przez zespół aranżacje, zarówno własnych jak i znanych utworów polskich i anglojęzycznych, przeniosą słuchaczy w czasy Judy Garland czy Franka Sinatry!

EWA SZLACHCIC
TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – LIVE ACT 
GATUNEK MUZYKI: KLUBOWA 
ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 1 
OPIS PROJEKTU: Eksplozja energii klubowej, kompilacja największych i aktualnych hitów muzyki tanecznej! Utwory z pierwszych miejsc list przebojów, porywające do tańca każdego uczestnika imprezy. Klubowe występy Ewa Szlachcic – LIVE ACT to duża dawka emocji, zaskakujących brzmień, m. in. w oparciu o wykorzystanie efektu „Helicon Voice Live”, oraz znakomita zabawa dla gości klubu.

  KATALOG OFERT KONCERTOWYCH
  TYTUŁ: KATALOG OFERT KONCERTOWYCH artCONNECTION music 2017
  GATUNEK MUZYKI: różne
  OPIS PROJEKTU: Najnowsze wydanie elektronicznego katalogu ofert koncertowych wytwórni artCONNECTION music na 2017 r. W aktualnym katalogu znajdują się łącznie 18 oferty w 11 gatunkach muzycznych! W tym wydaniu szczególnie polecamy akustyczne występy naszych artystów oraz repertuar  lidera Budki Suflera – Romualda Lipko z udziałem gwiazd! Jak również wspaniały koncert pt. “Astor Piazzolla po polsku czyli Tango w domu wariatów” do tekstów Michała Zabłockiego oraz klimatyczne oferty świąteczne. 

  ROMUALD LIPKO i FELICJAN ANDRZEJCZAK
  TYTUŁ: NOWA PODRÓŻ  – KONCERT AKUSTYCZNY
  GATUNEK MUZYKI: ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
  OPIS PROJEKTU: NOWA PODRÓŻ to nastrojowy koncert akustyczny i zarazem spotkanie dwóch przyjaciół, których od lat łączy muzyka, Romualda Lipko – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty. Twórcy najbardziej znanych polskich przebojów: Jantar, Sośnickiej, Trojanowskiej, Urszuli i Budka Suflera oraz Felicjana Andrzejczaka – którego niesamowity i ponadprzeciętny głos można było usłyszeć w takich przebojach legendarnej Budki Suflera jak: „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” czy „Czas ołowiu”. Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy.

  SZTABIŃSKI – GROCHOWSKA
  TYTUŁ: ASTOR PIAZZOLLA PO POLSKU CZYLI TANGO W DOMU WARIATÓW  
  GATUNEK MUZYKI: TANGO NUEVO
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTUAstor Piazzolla po polsku czyli TANGO W DOMU WARIATÓW do tekstów Michała Zabłockiego to niezwykła forma koncertu, widowiska zwierającego muzyczne i słowne wariacje na temat tang, wybitnego argentyńskiego kompozytora, w wykonaniu światowej klasy akordeonisty – Patryka Sztabińskiego (koncertował m.in. w Carnegie Hall) i obdarzonej wyjątkowym głosem – Pauliny Grochowskiej (aktorka musicalu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”). Artyści stworzyli doskonały, niezwykle ekspresyjny, pełen wirtuozerii duet, który unikalnie połączył dwie odmienne kultury argentyńską i polską, odkrywając miłośnikom gatunku nuevo tango nieznane dotąd rejony interpretacji znanych tang Astora Piazzolli w języku polskim. Najpiękniejsze i najbardziej znane tanga zostały połączone intrygującą opowieść pełną namiętności, miłości i szaleństwa. Projekt miał swoją premierę w sierpniu br. w Krakowskim Teatrze VARIETE podczas festiwalu III Tydzień Piosenki w Krakowie.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: JAZZ/FUNKY/BIG BAND
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 11
  OPIS PROJEKTU: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT to wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne gwarantujące słuchaczom powrót do wspaniałych brzmień Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., w nowoczesnych aranżacjach funky, jazz i pop! Świeża i wyjątkowo brzmiąca mieszanka gatunków wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności. Album po znakomitym przyjęciu w Polsce został doceniony także za granicą, wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach w tym w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Repertuar koncertowy składa się autorskiego materiału z płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” oraz utworów takich gwiazd światowego jazzu jak: Selena Jones, Shirley Baeesy oraz z utworów Grace Jones i Moloko.

  ROMUALD LIPKO
  TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE
  GATUNEK MUZYKI: PRZEBOJE
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: do 11
  OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy koncert z przebojami autorstwa Romualda Lipko, które stały się  ”evergreen’ami” polskiej muzyki rozrywkowej. Jest to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie największe polskie przeboje z repertuarów: Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera podczas jednego koncertu! Znakomici i uznani artyści, którzy wykonywali oryginalnie utwory: Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi, zdolni wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda zagwarantują niezwykłą, sentymentalną podróż do lat, w których piosenki te królowały na listach przebojów i do dziś wywołują tą samą euforię wśród publiczności.

  EWA SZLACHCIC
  TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTU: Koncert Ewy Szlachcic to znakomicie brzmiący POP’u z dużą, energetyczną i nowoczesną dawką muzyki elektronicznej. Repertuar składa się z autorskich kompozycji, z pierwszej oraz z nadchodzącej płyty, jak również z znanych międzynarodowych przebojów wykonanych w zaskakujących aranżacjach. Charyzmatyczny głos wokalistki, porywający i pulsujący bit, znakomita sekcja rytmiczna to niezaprzeczalne atuty koncertu, który porywa publiczność. Koncert znakomicie sprawdza się na dużych i małych scenach, jak również podczas mniszych występów w klubach.

  KOVALCZYK
  TYTUŁ: AUX – LIVE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ELEKTRONICZNA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 5
  OPIS PROJEKTU: AUX jest trzecim albumem KOVALCZYKA. Artysta odważnie zmienia nie tylko wizerunek, ale także styl muzyczny. Dominujące rytmy funky, jazzu zastąpił nowoczesnymi brzmieniami POP z dużą domieszką elektroniki i subtelną dozą alternatywy. Projekt, w warstwie tekstowej, ma charakter narracyjny i konceptualny, a w warstwie muzycznej płynnie łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z pulsującą bitów. Materiał doskonale sprawdza się na dużych scenach koncertowych zaskakując publiczność mieszanką nowoczesnych brzmień z nieprzeciętnym głosem artysty. AUX to wspólny projekt producencki KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem (polsko-francuskim kompozytorem) oraz z Michałem Zabłockim (twórcą przebojów m.in. Turnaua, Mozila).

  ROMUALD LIPKO
  TYTUŁ: ROMUALD LIPKO – Pastorałki pod choinką, pod jemiołą   
  GATUNEK MUZYKI: PASTORAŁKI, GOSPEL/POP
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 12 -14
  OPIS PROJEKTU: Wyjątkowy świąteczny koncert z udziałem: Romualda Lipko, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, którym towarzyszą młodzi i utalentowani artyści m.in.: Ewa Szlachcic, Marta Świątek – Stanienda, Grzegorz Wilk i goście. Koncert jest kompilacja znanych kolęd i pastorałek, które znakomicie łączą się z polską tradycją i zachęcają wszystkich do wspólnego muzykowania. Wielopokoleniowy i ponadczasowy charakter piosenek oddaje znakomita muzyka autorstwa Romualda Lipko. Wyjątkowość utworów podkreślają również słowa takich autorów jak: Artur Andrus, Marek Dutkiewicz, Justyna Holm oraz Romuald Lipko. Wszystko to sprawia, iż koncert ten jest jednym z najpiękniejszych muzycznych przeżyć dla każdego, kto kocha polską piosenkę i jej bogatą tradycję świąteczną.

  BARDOTKA TRIO
  TYTUŁ: RAZ. DWA. O TAK! 
  GATUNEK MUZYKI: RETRO/VINTAGE/POP
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 7
  OPIS PROJEKTU: W repertuarze koncertowym Bardotka Trio znajdują się utwory z autorskiego albumu pt. „Raz. Dwa. O tak!“ wraz z międzynarodowym singlem  pt. “Mówić chłopcom nie (Nie google-uj mnie)” będącym wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing – Marcellą Puppini (założycielką słynnych The Puppini Sisters). Koncert wzbogacają kompilacje doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków, jak również współczesnych przebojów: Blondie, Beyonce, Robbie Williamsa czy Amy Winehouse w stylowym i charakterystycznym dla zespołu wykonaniu.

  EWA SZLACHCIC 
  TYTUŁ: EWA SZLACHCIC – AKUSTYCZNIE
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 2
  OPIS PROJEKTU: Pełen emocji i przebojów akustyczny koncert Ewy Szlachcic zaskakuje słuchacza ciepłym, delikatnym, a niekiedy drapieżnym głosem artystki, której towarzyszy wyrafinowany w brzmieniu akompaniament gitary. W repertuarze znajdą się największe polskie i zagraniczne przeboje m.in. takich artystów jak: Kayah, Jessie J, Ed Sheeran, Jessie Ware, Fergie oraz światowe evergreeny: Stevie Wondera, Arethy Franklin, Jimmiego Hendrixa. Dopełnieniem koncertu są autorskie utwory Ewy w nowych akustycznych aranżacjach.

  IZABELA TROJANOWSKA
  TYTUŁ: IZABELA TROJANOWSKA – KONCERT NA SKOS 
  GATUNEK MUZYKI: POP/ROCK, PRZEBOJE
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 6
  OPIS PROJEKTU: Koncerty Izabeli Trojanowskiej z zespołem to wszystko co najlepsze w polskiej muzyce pop-rock’owej w przekroju od lat 80-tych do współczesnych! Usłyszymy kompilacje jej największych przebojów, m.in. „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”, z materiałem z nowo wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz”, „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Całości koncertów dopełniają znakomici muzycy, z którymi współpracuje artystka.

  BARDOTKA TRIO
  TYTUŁ: LADIES RETRO-JAZZ
  GATUNEK MUZYKI: JAZZ, RETRO
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
  OPIS PROJEKTU: Nastrojowy repertuar dobrze znanych standardów jazzowych, które w niepowtarzalnym i ciepłym wykonaniu zespołu Bardotka Trio, buduje wspaniały klimat kameralnych oraz większych koncertów. W repertuarze obok znanych standardów światowego jazzu znalazły się również utwory z dużą dawką swingu, bluesa czy klimatu bossa nowy. Wszystko to podkreślone znakomitym, idealnie harmonicznym wykonaniem wokalnym.

  BARDOTKA TRIO
  TYTUŁ: PIOSENKA POLSKA. LATA 20. LATA 30.
  GATUNEK MUZYKI: POLSKIE PRZEBOJE LAT 20. 30.
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  do 7
  OPIS PROJEKTU: Bardotka Trio powracają do złotych, dobrze znanych polskich standardów muzyki rozrywkowej z lat dwudziestych i trzydziestych, które wykonują w niepowtarzalnym i charakterystycznym dla siebie stylu. Wokalistki nie tylko przypominają najpiękniejsze polskie przeboje tego okresu, takie jak: „Już nie zapomnisz mnie”, „W małym kinie”, „Malaguena”, „Nie trzeba słów”, „Na pierwszy znak”, „Ta mała piła dziś”, „Jesienne róże”, ale prezentują również, że mają własny charakter oraz styl wykonania tych utworów.

  BARDOTKA TRIO
  TYTUŁ: MUZYKA ŚWIĄTECZNA
  GATUNEK MUZYKI: ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE LAT 60.,80. i 90.
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE:  od 4 do 7
  OPIS PROJEKTU: Na czas Świąt Bożego Narodzenia, a także z myślą o świątecznych wydarzeniach, Bardotka Trio przygotowały niezwykle ciepły, elegancki i stylizowany repertuar z muzyką okolicznościową , która przywołuje niezwykły czar świąt w klimacie lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Opracowane przez zespół aranżacje, zarówno własnych jak i znanych utworów polskich i anglojęzycznych, przeniosą słuchaczy w czasy Judy Garland czy Franka Sinatry!

  SINFONIA VIVA
  TYTUŁ: MUZYKA POLSKA  
  GATUNEK MUZYKI: KLASYKA
  ILOŚĆ OS. NA SCENIE: 19
  OPIS PROJEKTU: Każdemu Polakowi w duszy gra Chopin, a w sercu śpiewa Karłowicz. Dzięki świetnym kompozytorom, naszym Rodakom, Polska zyskała szacunek i rozgłos na świecie. W programie koncertu znajdują się utwory najważniejszych polskich kompozytorów, którzy wyznaczyli również muzyczne trendy na świecie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Karłowicz, W. Lutosławski.