o nas

witamy w artCONNECTION music LABEL!

Wytwórnia fonograficzna artCONNECTION music kompleksowo zajmuje się realizowaniem projektów wydawniczych, koncertowych, działaniami PR, szeroko pojętym marketingiem muzycznym oraz produkcją materiału muzycznego i realizacją teledysków.

Oferujemy wszechstronny management artystyczny oparty o model „360 st. +” poszerzony o pełne wsparcie merytoryczne i budowanie wizerunku artysty. Nasz profesjonalizm i doświadczenie zaowocowały współpracą z legendami polskiej sceny muzycznej. Zajmujemy się również młodymi, ambitnymi artystami, którzy z naszą pomocą rozwijają swój talent.

artCONNECTION music KIDS to nasz sublabel dedykowany najmłodszym słuchaczom. Jesteśmy producentem oraz wydawcą muzyki i słuchowisk dla dzieci, o wysokiej jakości artystycznej i edukacyjnej.

artMUSICshop.pl sklep internetowy naszego wydawnictwa, w którym można nabyć wszystkie przez nas wydane płyty, a premiery dostępne są w przedsprzedaży – z odręcznym autografem artysty!

Muzyka to nasza pasja – zajmujemy się jej kompleksową produkcją i komercyjnym wykorzystaniem m.in. w reklamie, udźwiękowieniu filmów, seriali, gier komputerowych, spotów radiowych, telewizyjnych i w oprawie event’ów. Dostarczamy na zamówienie atrakcyjny kontent muzyczny oraz słuchowiska. Naszym klientem jest m.in. Universal Music Poland. Współpracujemy z Wydawnictwem Agora.

Połączenie potencjału twórczego naszych producentów, kompozytorów i artystów to gwarancja produkcji muzyki na najwyższym poziomie, w każdym z gatunków, od elektroniki po klasykę. Więcej >>>

Zapraszam do współpracy

Paweł Kowalczyk

A&R Director
artCONNECTION music LABEL

nasi partnerzy