o nas

witamy w artCONNECTION music!

Wytwórnia fonograficzna artCONNECTION music zajmuje się realizowaniem projektów wydawniczych, koncertowych, działaniami PR, szeroko pojętym marketingiem muzycznym oraz kompleksową obsługą artystów.

 

Reprezentujemy naszych artystów w modelu „360 st. +” oferując wszechstronny management muzyczny poszerzony o pełne wsparcie PR oraz o kompleksową produkcję materiału muzycznego, realizacje teledysków i wydanie płyty.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi współpracujemy z legendami polskiej sceny muzycznej oraz z młodymi ambitnymi artystami, którzy z naszą pomocą nieustannie się rozwijają i zyskują coraz większe uznanie słuchaczy.

 

Muzyka to nasza pasja – jako wytwórnia muzyczna zajmujemy się jej kompleksową produkcją i wykorzystaniem komercyjnym m.in. w reklamie, udźwiękowieniu filmów, seriali, spotów radiowych, telewizyjnych i w oprawie event’ów. Połączenie doświadczenia i potencjału twórczego naszych producentów, kompozytorów to gwarancja produkcji muzyki na najwyższym poziomie, w każdym z gatunków, od elektroniki po nagrania muzyki klasycznej. Więcej >>>

 

Zapraszam do współpracy

Paweł Kowalczyk

Założyciel, dyrektor muzyczny
artCONNECTION music LABEL

nasi partnerzy