impresariat

GRZEGORZ WILK

Grzegorz Wilk – Gwiazda programów telewizyjnych i koncertowych “Jaka To Melodia?” “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta znakomicie czuje się w każdym repertuarze muzycznym od nowoczesnej muzyki rockowej, popowej aż po wykonania znanych, klasycznych przebojów oraz występów z orkiestrą.

IZABELA TROJANOWSKA

Izabela Trojanowska –  piosenkarka, aktorka –  swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. “Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Izabela Trojanowska powróciła na rynek muzyczny z nowym albumem zatytułowanym „Na skos”. Płyta sięga do muzycznego stylu z początków jej kariery i zawiera znakomite kompozycje Jana Borysewicza. Słychać w nich niepowtarzalne brzmienia charakterystyczne dla pierwszych albumów Lady Pank czy wspomnianej już płyty “Układy”. Najnowsze wydawnictwo promuje znakomicie przyjęty singiel „Posłańcy wszystkich burz”.

DREAMGIRLS

Dreamgirls- w 1959 r. Berry Gordy, popularny kompozytor tematów rhythm’n’bluesowych, założył firmę Motown Records, której nagrania promowane były jako jako “brzmienie młodej Ameryki”. Kilka lat później sukcesy singli The Supremes ugruntowały renomę Motown Records, a “My Guy” w wykonaniu piosenkarki Mary Wells zapoczątkowało ekspansję wytwórni na rynek europejski. Dziś dzięki dziewczynom z DREAMGIRLS można poczuć smak muzyki tamtych lat!

SINFONIA VIVA

Sinfonia VIVA – jest jedną z najbardziej wszechstronnych na polskim rynku orkiestr, której repertuar sięga od utworów muzyki poważnej do rozrywkowej. Mają na swoim koncie dwie złote i jedna platynową płytę, nagrodę Fryderyka i aż 9 nominacji do niej, prestiżowego Złotego Orfeusza 2015 przyznanego we Francji. Nagrania Chopina w ich wykonaniu poleciały w kosmos na pokładzie wahadłowca Endeavour. Brali udział w nagraniach płyt najlepszych polskich artystów, odbyli tourne po Europie z grupą YES. To tylko kilka z wielu sukcesów orkiestry, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza – skrzypka, solisty, kameralisty, aranżera, kompozytora i dyrygenta.