impresariat

RED LIPS

Red Lips to zespół, który w 2013 r. szturmem podbił wszystkie polskie stacje radiowe hitem „To Co Nam Było” oraz kolejnymi „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz” i „Szanta”. Od tego momentu liczba fanów zespołu urosła lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek RED LIPS. Zwieńczeniem wszystkich sukcesów była nagroda w postaci SUPERJEDYNKI zdobyta podczas KFPP w Opolu, w kategorii „Super Przebój” oraz ZŁOTA PŁYTA za debiutancki album „To Co Nam Było”. Do roku 2016 zespół intensywnie koncertował. W 2017 wydał swój drugi album studyjny pt. „Zmiana Planu”, a na listach przebojów zagościł nowy hit pt. „P.S.”, który zyskał status „Platynowego singla”. Z początkiem 2018 r. Ruda została jedną z gwiazd 9. edycji popularnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat.

IZABELA TROJANOWSKA

Izabela Trojanowska –  piosenkarka, aktorka –  swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. “Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Izabela Trojanowska wróciła na rynek muzyczny z nowym albumem zatytułowanym „Na skos”. Płyta sięga do muzycznego stylu z początków jej kariery i zawiera znakomite kompozycje Jana Borysewicza. Słychać w nich niepowtarzalne brzmienia charakterystyczne dla pierwszych albumów Lady Pank czy wspomnianej już płyty “Układy”. Najnowsze wydawnictwo promowały znakomicie przyjęte single „Posłańcy wszystkich burz” i “Skos”.

ROMUALD LIPKO

Romuald Lipko – kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista, lider zespołu Budka Suflera. Jest twórcą najbardziej znanych polskich przebojów takich artystów jak: Jantar, Sośnicka, Trojanowska, Urszula, Andrzejczak, Budka Suflera i wielu, wielu innych. Budka Suflera to tylko jeden z rozdziałów w działalności muzycznej artysty. Z zespołem osiągnął spektakularne sukcesy tworząc takie wielkie przeboje jak “Takie tango”, “Bal Wszystkich Świętych”. Płyta pt. “Nic nie boli tak jak życie” oficjalnie sprzedała się w Polsce w milionowym nakładzie. Lipko z zespołem zdobyli niemal wszystkie możliwe nagrody przyznawane w polskim świecie muzycznym. Jako kompozytor współpracował z wieloma wokalistkami. Wykreował delikatny wizerunek Urszuli i drapieżną osobowość Izabeli Trojanowskiej. Romuald Lipko po zakończeniu działalności Budki Suflera powołał nowy zespół pod nazwą ROMUALD LIPKO BAND, który koncertuje prezentując kompilacje najbardziej znanych utworów, które stały się niekwestionowanymi standardami polskiej muzyki rozrywkowej. Projekt jest podsumowaniem pracy artystycznej jako kompozytora przebojów wykowywanych przez uznanych polskich artystów. Romualdowi na scenie towarzyszą Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młodzi zdolni wokaliści, z którymi Lipko coraz częściej współpracuje, tworząc i zapowiadając nowe projekty muzyczne.

SINFONIA VIVA

Sinfonia VIVA – jest jedną z najbardziej wszechstronnych na polskim rynku orkiestr, której repertuar sięga od utworów muzyki poważnej do rozrywkowej. Mają na swoim koncie dwie złote i jedna platynową płytę, nagrodę Fryderyka i aż 9 nominacji do niej, prestiżowego Złotego Orfeusza 2015 przyznanego we Francji. Nagrania Chopina w ich wykonaniu poleciały w kosmos na pokładzie wahadłowca Endeavour. Brali udział w nagraniach płyt najlepszych polskich artystów, odbyli tourne po Europie z grupą YES. To tylko kilka z wielu sukcesów orkiestry, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza – skrzypka, solisty, kameralisty, aranżera, kompozytora i dyrygenta.