impresariat

RED LIPS

Red Lips to zespół, który w 2013 r. szturmem podbił wszystkie polskie stacje radiowe hitem „To Co Nam Było” oraz kolejnymi „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz” i „Szanta”. Od tego momentu liczba fanów zespołu urosła lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek RED LIPS. Zwieńczeniem wszystkich sukcesów była nagroda w postaci SUPERJEDYNKI zdobyta podczas KFPP w Opolu, w kategorii „Super Przebój” oraz ZŁOTA PŁYTA za debiutancki album „To Co Nam Było”. Do roku 2016 zespół intensywnie koncertował. W 2017 wydał swój drugi album studyjny pt. „Zmiana Planu”, a na listach przebojów zagościł nowy hit pt. „P.S.”, który zyskał status „Platynowego singla”. Z początkiem 2018 r. Ruda została jedną z gwiazd 9. edycji popularnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat.

IZABELA TROJANOWSKA

Izabela Trojanowska –  piosenkarka, aktorka –  swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. “Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Izabela Trojanowska wróciła na rynek muzyczny z nowym albumem zatytułowanym „Na skos”. Płyta sięga do muzycznego stylu z początków jej kariery i zawiera znakomite kompozycje Jana Borysewicza. Słychać w nich niepowtarzalne brzmienia charakterystyczne dla pierwszych albumów Lady Pank czy wspomnianej już płyty “Układy”. Najnowsze wydawnictwo promowały znakomicie przyjęte single „Posłańcy wszystkich burz” i “Skos”.

SINFONIA VIVA

Sinfonia VIVA – jest jedną z najbardziej wszechstronnych na polskim rynku orkiestr, której repertuar sięga od utworów muzyki poważnej do rozrywkowej. Mają na swoim koncie dwie złote i jedna platynową płytę, nagrodę Fryderyka i aż 9 nominacji do niej, prestiżowego Złotego Orfeusza 2015 przyznanego we Francji. Nagrania Chopina w ich wykonaniu poleciały w kosmos na pokładzie wahadłowca Endeavour. Brali udział w nagraniach płyt najlepszych polskich artystów, odbyli tourne po Europie z grupą YES. To tylko kilka z wielu sukcesów orkiestry, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza – skrzypka, solisty, kameralisty, aranżera, kompozytora i dyrygenta.