impresariat

GRZEGORZ WILK

Grzegorz Wilk – Gwiazda programów telewizyjnych i koncertowych “Jaka To Melodia?” “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta znakomicie czuje się w każdym repertuarze muzycznym od nowoczesnej muzyki rockowej, popowej aż po wykonania znanych, klasycznych przebojów oraz występów z orkiestrą.

IZABELA TROJANOWSKA

Izabela Trojanowska –  piosenkarka, aktorka –  swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. “Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Izabela Trojanowska powróciła na rynek muzyczny z nowym albumem zatytułowanym „Na skos”. Płyta sięga do muzycznego stylu z początków jej kariery i zawiera znakomite kompozycje Jana Borysewicza. Słychać w nich niepowtarzalne brzmienia charakterystyczne dla pierwszych albumów Lady Pank czy wspomnianej już płyty “Układy”. Najnowsze wydawnictwo promuje znakomicie przyjęty singiel „Posłańcy wszystkich burz”.

SINFONIA VIVA

Sinfonia VIVA – jest jedną z najbardziej wszechstronnych na polskim rynku orkiestr, której repertuar sięga od utworów muzyki poważnej do rozrywkowej. Mają na swoim koncie dwie złote i jedna platynową płytę, nagrodę Fryderyka i aż 9 nominacji do niej, prestiżowego Złotego Orfeusza 2015 przyznanego we Francji. Nagrania Chopina w ich wykonaniu poleciały w kosmos na pokładzie wahadłowca Endeavour. Brali udział w nagraniach płyt najlepszych polskich artystów, odbyli tourne po Europie z grupą YES. To tylko kilka z wielu sukcesów orkiestry, która powstała w 1998 roku z inicjatywy Tomasza Radziwonowicza – skrzypka, solisty, kameralisty, aranżera, kompozytora i dyrygenta.