Kovalczyk w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.

PRZECZEKAJMY TUTAJ NOC. PIOSENKI REPUBLIKI I OBYWATELA G.C.

 

29 sierpnia o godz. 20.00 Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza do Starego Portu nad Wartą na wyjątkowy koncert pt. „Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.”.

Odbędzie się on dokładnie w dniu, w którym Grzegorz Ciechowski obchodziłby 64 urodziny.

Na scenie wystąpią m.in.:

Natalia Kukulska

Renata Przemyk

Michał Wiraszko (Muchy)

Daga Gregorowicz (Dagadana)

Kovalczyk

Janusz Radek

Michał Kowalonek

Jacek Bończyk

HOPE

Leszek Biolik (Obywatel G.C., Republika)

art.8udyń Szymkiewicz (Pogodno)

Mateusz Łopaciuk

Kasia Rościńska

Nie zabraknie także artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu – na scenie pojawią się m.in.: Radosław Elis, Anna Lasota, Joanna Rybka, Marcin Januszkiewicz czy Magdalena Szcześniewska prezentując utwory i choreografie pochodzące z najnowszej premiery pt. „Kombinat” – spektaklu muzycznego w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, który powstał z inspiracji tekstami i muzyką Grzegorza Ciechowskiego z repertuaru Republiki i Obywatela G.C.

W programie Koncertu znajdą się takie hity jak: Mamona,Tak… Tak… to ja…,Telefony, Nie pytaj o Polskę, Biała flagaczyMoja kreww wykonaniu Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina.

Prowadzenia całego koncertu podejmie się Piotr Stelmach. Wszystko to pod kierownictwem muzycznym Bartosza Gasiula i w reżyserii Łukasza Brzezińskiego.

Bilety w cenie 29-32 zł dostępne są w kasie Teatru oraz na stronie https://bit.ly/2UYVBUs. Szczegółowe informacje pod nr tel. 511 433 616 oraz pod adresem bilety@teatr-muzyczny.poznan.pl.

Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/407123224208570

Link do strony Teatru: https://bit.ly/3xukPaM