Ewa Szlachcic prezentuje drugi singiel z nowego albumu

Ewa Szlachcic– utalentowana wokalistka i aktorka – nie zwalnia tempa i podgrzewa emocje fanów publikując kolejny singiel z drugiego studyjnego albumu pt. „D.N.A.”.

Swoim ostatnim wydawnictwem wokalistka zaskoczyła słuchaczy nie tylko nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim utworami ze zdecydowanie elektronicznymi brzmieniami. Materiał na płytę został przygotowany z młodymi topowymi producentami: Mikołajem Trybulcem LiniNocnej i Piotrem Gozdkiem. Na płycie obok energetycznych utworów znalazły się również wolniejsze piosenki. Jedną z nich jest utwór zatytułowany „O nas”, do którego właśnie powstał teledysk opublikowany wraz z singlem w sieci.

Pierwszą zapowiedź krążka „D.N.A.” mogliśmy usłyszeć w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to został wydany przebojowy singiel „Hola Hola”. Słowa do tej piosenki napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Teledysk „Hola Hola” | artCONNECTION music

Nowy teledysk jest fabularyzowaną opowieścią o trudnej, ale nade wszystko mocnej miłości dwojga ludzi. W rolach głównych wystąpili – Anastazja Pazura(absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej), która zagrała już kilka ról w znanych polskich serialach i zdecydowała, że chce pójść w ślady swojego ojca, oraz Wojtek Węglarski.

Teledysk „O nas” | artCONNECTION music

Album „D.N.A.” został wydany 19 listopada ubiegłego roku nakładem wytwórni artCONNECTION music, singiel „O nas” jest drugim utworem promującym wydawnictwo.

Wydanie cyfrowe albumu: http://smarturl.it/EwaSzlachcicDNA

 

Zdjęcie: Kinga Karpati & Daniel Zarewicz
Projekt graficzny: Maciej Tołwiński

Teledysk:

Reżyseria: Agnieszka Niedojad
Scenariusz: Agnieszka Niedojad/Aleksandra Fornal
Produkcja: FILM WAGON