Singiel „HOLA HOLA” zapowiada nową płytę Ewy Szlachcic

Właśnie ukazał się nowy singiel i teledysk Ewy Szlachcicdo utworu „HOLA HOLA”, który promuje nadchodzący album zatytułowany „D.N.A”. Ewato utalentowana wokalistka, kompozytorka i aktorka. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz albumem „Fotografie” wydanym z zespołem Way no way. Obecnie jest również związana z Teatrem Rampa.

Nowa piosenka jest przedsmakiem drugiego studyjnego krążka wokalistki, który zostanie wydany nakładem wytwórni artCONNECTION music, z którą współpracuje od 2016 r. Utwór, wybrany na pierwszy singiel, opowiada o podejmowaniu trudnych decyzji i konieczności zamykania pewnych etapów w swoim życiu. Autorem słów jest Patrycja Kosiarkiewicz.

Ewa Szlachcic – HOLA HOLA | artCONNECTION music 

 „Gdy tylko przeczytałam tekst Patrycji, wiedziałam, że jest to piosenka dla mnie i znakomicie pasuje do większości tekstów, jakie ja napisałam na płytę „D.N.A.”. Następnie, gdy Kovalczyk przedstawił mi scenariusz na realizacje teledysku, którego jest reżyserem, widziałam, że to będzie prawdziwa muzyczna eksplozja!” – mówi Ewa Szlachcic.

Wydanie cyfrowe singla: http://smarturl.it/EwaSzlachcicDNA

Płyta i singiel są nowym etapem w karierze wokalistki. Ukazują ją w nowej i odważnej odsłonie muzycznej. Album ma zaskoczyć słuchaczy nowymi brzmieniami, jak i kompozycjami, które porywają do tańca. Producentami płyty są Piotr Gozdek i Mikołaj Trybulec z Linii Nocnej.

Projekt okładki: Kovalczyk
Zdjęcie: Kinga Karpati & Daniel Zarewicz
Projekt graficzny: Maciej Tołwiński

Teledysk:

Scenariusz i reżyseria: Kovalczyk
Produkcja: Leydo Film / artCONNECTION music