Izabela Trojanowska – premiera koncertu akustycznego z największymi przebojami!


Kuźnia Kulturalna, Warszawa – Wilanów
8 maja, g. 20:30

Dokładnie 8 maja na warszawskim Wilanowie w Kuźni Kulturalnej odbędzie się premiera akustycznego koncertu Izabeli Trojanowskiej. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia usłyszymy po raz pierwszy najbardziej znane przeboje oraz nowe utwory Izabeli wykonane w nastrojowym, akustyczno-rockowym klimacie. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak: „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle” jak i nowych piosenek z ostatniego albumu zatytułowanego „Na skos”, który promowały znakomite single „Posłańcy wszystkich burz” i „Skos”.

Izabela Trojanowska swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła wtedy cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. “Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Ostatni doskonale przyjęty album i nowe występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, że nadal jest w doskonałej formie i pozostaje jedną z najbardziej lubianych przez publiczność wokalistek. Najnowszy projekt koncertowy został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie dobrą muzykę rockową w nieco subtelniejszym wydaniu, lecz wykonaną z charakterystycznym dla Trojanowskiej „pazurem”. Artystce na scenie towarzyszą znakomici muzycy, a na chórkach Ewa Szlachcic i Edyta Strzycka – znane z udziału w programie The Voice of Poland. Organizatorami koncertu są: artCONNECTION music i Scena Kulturalna. Patronat medialny Radio Pogoda.

Koncert odbędzie się 8 maja o g. 20:30 w Kuźni Kulturalnej w Warszawie.
Bilety: https://biletyna.pl/IzabelaTrojanowska

Materiały prasowe: artCONNECTION music 2018.