Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak – „Nowa podróż” premierowy koncert akustyczny z przebojami Budki Suflera!

Kuźnia Kulturalna, Warszawa – Wilanów
7 lutego, g. 20:30

Jolka, Jolka pamiętasz…”, „Czas ołowiu”, „Noc komety”, „Nowa wieża Babel” –  to niektóre przeboje Budki Suflera, które wykonają w wersji akustycznej – Romuald Lipko i Felicjan Andrzejczak (wokalista zespołu z początku lat osiemdziesiątych). Premierowy koncert zatytułowany został “Nowa podróż” i jest on wynikiem spotkania po latach dwóch przyjaciół, których łączy do dziś muzyka.

“Zagramy te utwory, które są klimatyczne i mają swój nastrój” – zapowiada były lider Budki Suflera Romuald Lipko. W programie nie będzie natomiast takich hitów jak “Cień wielkiej góry” czy “Jest taki samotny dom”. “Tych piosenek nie gramy, mamy kameralny skład, nie chcemy rozpraszać widowni jakimiś efektami, tylko pozwolić im przeżyć w skupieniu tekst i muzykę” – wyjaśnia Romuald Lipko.

Podczas koncertu usłyszymy wybrane utwory z repertuaru zespołu w świeżo brzmiących aranżacjach akustycznych, które na nowo odkryją przed publicznością fenomen tej muzycznej legendy. Wraz z Romualdem Lipko na klawiszach i Felicjanem Andrzejczakiem na scenie wystąpią: znakomity gitarzysta Piotr Bogutyn, a na chórku Ewa Szlachcic (1. Edycja The Voice of Poland) i Marta Światek Stanienda. Organizatorami koncertu są artCONNECTION music i Scena Kulturalna, patronem medialnym Radio Złote Przeboje.

Koncert odbędzie się 7 lutego w Kuźni Kulturalnej w Warszawie.
Bilety: www.biletyna.pl/Lipko-Andrzejczak

Materiały prasowe: artCONNECTION music 2018

Kontakt:

PR & MUSIC MANAGEMENT
artCONNECTION music 
tel. 22 405 04 22, kom.  601 131 556
mail. music@connection.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl