URSZULA na trasie koncertowej „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE” razem z Izabelą Trojanowską i Felicjanem Andrzejczakiem

Sprawdź, gdzie zagrają najbliższe !

Urszula dołączyła do trasy koncertowej „Romuald Lipko – Złote Przeboje” i wystąpi obok Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka.

Projekt „Romuald Lipko – Złote Przeboje” to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby podczas jednego koncertu usłyszeć największe polskie przeboje, autorstwa Romualda Lipko, w oryginalnym wykonaniu znanych i lubianych gwiazd!

Podczas letnich koncertów większość utworów prezentowana była publiczności w wykonaniu m. in. Izabeli Trojanowskiej i wokalisty Budki Suflera z początku lat 80. – Felicjana Andrzejczaka. Od września do grona artystów projektu i do udziału w trasie koncertowej dołącza również Urszula.

Koncerty Romualda Lipko dają publiczności wyjątkową okazje, aby usłyszeć w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka kultowy już „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” oraz wcześniejsze przeboje Budki Suflera m.in. „Za ostatni grosz” czy „Nie wierz nigdy kobiecie” w jego wykonaniu. Udział Urszuli w projekcie, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej i która również trwale zaznaczyła się w historii współpracy z Budką Suflera, dopełnia koncerty o takie przeboje jak: „Malinowy król”, „Latawce, dmuchawce, wiatr”, „Luz-blues, w niebie same dziury”.

Podczas koncertów nie brakuje również takich przebojów jak: „Wszystko czego dziś chcę” oraz „Tyle samo prawd, ile kłamstw” i „Za darmo nic” w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Na scenie uznanym artystom towarzyszą również młodzi wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda, którzy wykonują takie przeboje jak: „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych”, „Aleja gwiazd”, „Nic nie może wiecznie trwać”. Koncerty odbywają się pod patronatem medialnym Radia Złote Przeboje. Organizatorem trasy koncertowej jest artCONNECTION music.

Wrześniowe koncerty odbędą się:

  • 09 Wolbrom,
  • 09 Gdańsk (koncert zamknięty) z udziałem Urszuli,
  • 09 Kraków, Podgórska Jesień Kulturalna z udziałem Urszuli,
  • 09 Zamek Dubieck.

Więcej informacji dot. koncertów znajduje się na stronie www.artCONNECTIONmusic.com.pl.

Romuald Lipko – kompozytor najbardziej znanych polskich przebojów, lider legendarnej Budki Suflera. Nowy zespół kompozytora pod nazwą Romualda Lipko Band powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym. Dokładnie 5 grudnia 2016 r. premierę swą miał świąteczny album pt. „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem plejady największych polskich gwiazd oraz młodych artystów. Następnie zespół wydał dwa nowe single „Kochaj mnie” w wykonaniu Grzegorza Wilka i „Nigdy nie patrz wstecz” z Martą Świątek – Stanienda.


Informacja prasowa do pobrania na stronie PRESSROOM CONNECTION MEDIA: CONNECTION.com.pl/pressroom

Materiały prasowe artCONNECTION music, CONNECTION MEDIA 2017
Projekt graficzny: Maciej Tołwiński

MANAGEMENT PROJEKTU:
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22, kom. 601 131 556
email. music@connection.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl