Ewa Szlachcic wydała EP-kę zatytułowaną „Etap”

W tym tygodniu, a dokładnie w czwartek 22 marca, ukazała się cyfrowa EP-ka Ewy Szlachcic zatytułowana „Etap”. Ewa Szlachcic to utalentowana wokalistka, kompozytorka i pełna scenicznej energii białostoczanka. Jest uczestniczką 1. edycji The Voice of Poland, laureatką Międzynarodowego Festiwalu “Carpathia” i zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu “Pejzaż Bez Ciebie”.

Na składance znalazły się dwa wcześniej niedostępne w cyfrowej sprzedaży single „Karuzela” i „Plan” oraz wydany w ubiegłym roku singiel „Wracam”. Utwory te spotkały się z bardzo gorącym przycięciem słuchaczy, fanów jak i wielu rozgłośni radiowych.

„Etap to podsumowanie i zamknięcie pewnego rozdziału. Pracuje obecnie nad nowym albumem, który będzie zdecydowanie nowym horyzontem muzycznym w mojej twórczości, stąd pomysł na małe podsumowanie tego co było.” – mówi Ewa Szlachcic.

W czerwcu 2016 r. Ewa Szlachcic podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. Obecnie artystka w przerwie pomiędzy pracą nad nowym albumem studyjnym, a swoimi koncertami przygotowuje się do udziału w letniej trasie koncertowej Romualda Lipko – lidera legendarnej Budki Suflera – pt. „Romuald Lipko – Złote Przeboje”, na której wystąpi, obok takich artystów jak Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, wykonując największe polskie przeboje autorstwa Romualda Lipko z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej.

Linki do wydania cyfrowego: http://soundline.biz/EwaSzlachcicEtap

Teledyski do utworów:


Projekt graficzny: Agnieszka Bukowska
Materiały prasowe: artCONNECTION music, CONNECTION MEDIA 2017

 
Informacja prasowa do pobrania na stronie PRESSROOM CONNECTION MEDIA: CONNECTION.com.pl/pressroom