„Kochaj mnie” – nowy, przebojowy singiel zespołu Romuald Lipko Band w wykonaniu Grzegorza Wilka

Lider legendarnej Budki Suflera oraz jeden z najbardziej znanych kompozytorów polskich przebojów – Romuald Lipko – zaprezentował nowy singiel swojego zespołu Romuald Lipko Band w wykonaniu Grzegorza Wilka.

Utwór nosi tytuł „Kochaj mnie” i już można go usłyszeć w wielu rozgłośnych radiowych. Przebojowa piosenka zyskuje coraz większą popularność wśród słuchaczy i internautów. Autorem muzyki jest sam Romuald Lipko, a tekstu Grzegorz Wilk – znany z popularnych formatów telewizyjnych „Jaka to melodia?”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz z własnych projektów solowych i występów pod pseudonimem artystycznym WOLF.

wilk

Singiel trafi do internetowych sklepów cyfrowych już 22 lutego. Utwór promuje również teledysk, który jest dostępny w Internecie. Link do teledysku:

Nowy zespół Romualda Lipko powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu zespół, jak i jego lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym. Dokładnie 5 grudnia miał swą premierę świąteczny album pt. „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem plejady największych gwiazd oraz młodych artystów. A na nadchodzący sezon letni zaplanowana jest również trasa koncertowa zespołu pod nazwą „Romuald Lipko – Złote Przeboje” podczas, której usłyszymy największe przeboje autorstwa Romualda Lipko z repertuarów: Urszuli, Zdzisławy Sośnickiej, Anny Jantar, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera! Większość tych przebojów usłyszymy w oryginalnym wykonaniu Izabeli Trojanowskiej i jednego z wokalistów Budki Suflera – Felicjana Andrzejczaka. Na scenie wystąpią również młodzi artyści, wchodzący w skład zespołu, Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic (znana z 1. edycja The Voice of Poland) i Marta Świątek – Stanienda oraz goście specjalni. Szczegóły trasy zostaną ogłoszone wiosną. Wydawcą singla jest wytwórnia artCONNECTION music.

Zdjęcie: Marcin Oliva -Soto, Projekt Graficzny: Agnieszka Bukowska
Materiały prasowe: artCONNECTION music, CONNECTION MEDIA 2017

 
Informacja prasowa do pobrania na stronie PRESSROOM CONNECTION MEDIA: CONNECTION.com.pl/pressroom