KONCERT KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE NA PODZAMCZU PRZY MULTIMEDIALNYM PARKU FONTANN

W najbliższą sobotę 2 lipca 2016 o g. 20:30 na Podzamczu odbędzie się koncert KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE. Będzie to występ inaugurujący sobotnie „POTAŃCÓWKI PRZY FONTANNIE”, które będą odbywały się przez cały lipiec w Warszawie.

KOVALCZYK to charyzmatyczny wokalista o rzadko spotykanej barwie głosu. Przez krytyków muzycznych uznany za największy “czarny” głos polskiej sceny muzycznej. Artysta dał się poznać szerokiej publiczności jako finalista 3. edycji programu IDOL oraz jako kompozytor i producent funky-jazowego albumu „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, który został zarejestrowany metodą analogową na żywo, z udziałem najlepszych polskich muzyków jazzowych. Płyta, po znakomitym przyjęciu w Polsce, została doceniona także za granicą, wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach m. in. w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty.

zdj

Zdjęcia: materiały artCONNECTION music

Koncerty KOVALCZYKA to występy pełne energii i wirtuozerii. Podczas koncertu usłyszymy materiał z autorskiej płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” oraz utwory takich światowych gwiazd jazzu jak: Selena Jones, Shirley Baeesy oraz Grace Jones i Moloko w aranżacjach funky i jazz, które znakomicie wpisują się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności.

Więcej na oficjalnej stronie artysty: KOVALCZYK.eu

Video-teaser albumu: https://youtu.be/gmolGH8xWaA
Teledysk do singla „Raise me up”: https://youtu.be/0Amdet0QfGg
Oficjalny fan page: https://www.facebook.com/PawelKowalczykpl

Organizatorem wydarzenia jest Stołeczna Estrada.
Start imprezy 18:00, wstęp wolny. Przed i po koncercie zagra DJ WARSON. Program będzie miał przerwę na czas trwania pokazu fontann w godz. 21:30 – 22:00.
Więcej informacji na:
www.estrada.com.pl
Materiały prasowe artCONNECTION music [CONNECTION MEDIA 2016]

facebook.com/multimedialnyparkfontann

Kontakt:
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22, kom.  601 131 556
mail.  music@connection.com.pl