Ewa Szlachcic „WRACAM” nowy singiel i teledysk!

Ewa Szlachcic – utalentowana wokalistka i pełna scenicznej energii białostoczanka – wydaje swój nowy, przebojowy singiel zatytułowany „Wracam”. Tekst, do muzyki skomponowanej przez samą artystkę, napisała Katarzyna Nadzieja Węgrzyn (znana m.in ze współpracy z Grażyną Łobaszewska), a produkcją muzyczną zajął się polsko-francuski producent – Filip Kuncewicz.

20160610_Ewa_Szlachcic-Wracam

Do tytułowego singla powstał, z niezwykle ciekawie opowiedzianą historią, teledysk,  który został nakręcany w rodzinnym mieście artystki w Białymstoku w scenerii pięknego późnobarokowego Pałacu Branickich.

Ewa Szalachcic “Wracam”

Pewnego dnia zadzwoniła do mnie Katarzyna Węgrzyn mówiąc, że widziała mój występ w telewizji i bardzo chciałaby napisać dla mnie tekst piosenki. W tym czasie chodziła mi po głowie pewna melodia i uznałam, iż nowy tekst i waśnie ta melodia to znakomita okazja do nawiązania współpracy. Tak powstał utwór „Wracam”, który jest   ponadczasową historią, niełatwego związku między dwojgiem ludzi, opowiedzianą z perspektywy nas – kobiet” – opowiada wokalistyka.

 Cieszę się również, iż mogłam wyprodukować teledysk do tego singla przy współpracy z moim rodzinnym miastem” – dodaje.

Nowy utwór zostanie wydany cyfrowo już 29 czerwca i będzie jednym z singli zapowiadających debiut fonograficzny Ewy Szlachcic w Wytwórni artCONNECTION music.

Link do wydania cyfrowego: https://IndependentDigital.lnk.to/EwaSzlachcicWracam

Ewa Szlachcic – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka – jest laureatką Międzynarodowego Festiwalu “Carpathia”, zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu “Pejzaż Bez Ciebie”. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz solowym singlem „Karuzela”, który rozbrzmiewał w wielu polskich rozgłośniach radiowych.

Partnerem i Mecenasem Produkcji teledysku do singla „Wracam” jest miasto Białystok.

Bez tytułu

Więcej na stronie: EWASZLACHCIC.com

Materiały prasowe artCONNECTION music.
Zdjęcia: Renata Ciężkowska (4Movie).
Projekt graficzny: Aga Bukowska.

KONTAKT:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl