KOVALCZYK prezentuje remiks singla i teledysku do „Turlaj się”

AUX” to tytuł trzeciej płyty KOVALCZYKA – charyzmatycznego wokalisty i  producenta. Nowy album zawiera awangardowy POP z domieszką alternatywnych i elektronicznych brzmień, które stanowią ciekawą muzyczną narrację do poruszających, a czasem bezkompromisowych tekstów piosenek, które składają się w jedną historię, tworząc koncepcyjny album.

Nowe wydawnictwo promują, wydany w ubiegłym roku, „Nie głosuj na mnie” oraz  obecny singiel „Turlaj się”, do którego powstał remiks wraz z teledyskiem.

„Utwór „Turlaj się” jest dla mnie bardzo szczególny, jego tekst można interpretować na wiele sposobów, również dlatego postanowiliśmy przedstawić jego inną muzyczną interpretacje.” – mówi KOVALCZYK.

turlaj_sie_RMX_kolko_150dpi

Teledysk „Turlaj się RMX”:

Nowy album jest wspólnym projektem producenckim KOVALCZYKA z Filipem Kuncewiczem oraz z uznanym poetą – Michałem Zabłockim. Album „AUX” ukazał się nakładem wytwórni artCONNECTION music 6 maja br.

„AUX TV” (video teaser albumu AUX):

Kovalczyk dał się poznać szerokiej publiczności jako finalista 3. edycji programu IDOL oraz jako kompozytor i producent funky-jazowego albumu „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, który został zarejestrowany metodą analogową na żywo, z udziałem najlepszych polskich muzyków jazzowych. Płyta, po znakomitym przyjęciu w Polsce, została doceniona także za granicą, wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach m. in. w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty.

okladka

Projekt graficzny: Aga Bukowska
Produkcja teledysku: CONNECTION MEDIA dla artCONNECTION music
Materiały prasowe artCONNECTION music [CONNECTION MEDIA 2016]

KONTAKT:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl