Kovalczyk znowu zaskakuje oryginalnym brzmieniem. Premiera singla i teledysku “Turlaj się”

Kovalczyk – kolejny raz zaskakuje oryginalnym utworem oraz teledyskiem. Singiel „Turlaj się” jest zapowiedzią premiery albumu koncepcyjnego „AUX”, który ukaże się 6 maja.

Z prądem i pod pod prąd – tak można określić nową kompozycję, duetu producenckiego Kovalczyk i Kuncewicz Filip (polsko-francuski kompozytor młodego pokolenia), która w połączeniu z poetyckim tekstem – Michała Zabłockiego (twórcy przebojów m.in. Grzegorza Turnaua, Czesława Mozila) posiada wszystkie niezbędne składniki bardzo dobrej piosenki.

Kovalczyk cover design Aga Bukowska

Na uwagę zasługuje również klimatyczny teledysk artysty, który urzeka magicznymi pejzażami i zabytkami ziem dolnośląskich (gmina Niechlów, pałac w Naratowie), tworząc ciekawą fabularną ilustracje piosenki.

mat.artCONNECTION-music-kopia-2

“Tekst utworu „Turlaj się” można interpretować na wiele sposobów. Może to być myśl, energia, miłość. Ja ten tekst interpretuję także jako retrospekcję o osobie mi bliskiej, która odeszła”  – dodaje KOVALCZYK.

Singiel dostępny jest do nabycia we wszystkich sieciach dystrybucji cyfrowej. Wydawcą jest wytwórnia artCONNECTION music.

KOVALCZYK – charyzmatyczny wokalista, producent – dał się poznać szerokiej publiczności jako finalista 3. edycji programu IDOL, następnie jako kompozytor i producent funky-jazowego albumu „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, który został zarejestrowany metodą analogową na żywo, z udziałem najlepszych polskich muzyków jazzowych. Płyta, po znakomitym przyjęciu w Polsce została doceniona także za granicą, wzbudzając zainteresowanie w wielu krajach. AUX jest trzecią płytą artysty.

Mecenasem Projektu, dzięki, któremu powstał teledysk „Turlaj się”, jest gmina Niechlów oraz Przedsiębiorstwo Rolne Naratów Sp. z o. o. w Naratowie.

logo-1

Singiel dostępny jest do nabycia we wszystkich sieciach dystrybucji cyfrowej. Wydawcą jest wytwórnia artCONNECTION music.

logo-2

Zdjęcie: artCONNECTION music
Projekt graficzny okładki: Agnieszka Bukowska
Materiały: artCONNECTION music [CONNECTION MEDIA 2016]

KONTAKT:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl