KOVALCZYK inuguruje trasę koncertem dla POLSKIEGO RADIA RDC i nowym singlem „DREAM”

KOVALCZYK to największe objawienie polskiego funky-jazzu. Jego analogowo zarejestrowany album „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” po znakomitym przyjęciu w Polsce, został doceniony także za granicą, wzbudzając zainteresowanie najpierw w Izraelu, Libanie następnie w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Autorzy tekstów zwrócili uwagę na wysoki, światowy poziom albumu. Artysta na rodzimym rynku dał się już poznać szerokiej publiczności jako finalista 3 edycji programu Idol, a aktualną płytą udowodnił, iż wypełni zasługuje na miano największego “czarnego” głosu polskiej sceny muzycznej.

10662123_869362936416134_1692466994801859781_o

Koncert w Warszawie zainauguruje trasę „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT – LIVE”. Materiał, który usłyszymy na żywo, to wspaniałe brzmienia Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., które, były inspiracją muzyczną, połączone z nowoczesnymi i świeżymi brzmieniami funky, jazz i pop! Przekonamy się o tym już we wtorek 23 września br. o godz. 19:00 na antenie Polskiego Radia RDC, w którym będzie można wysłuchać transmisji koncertu odbywającego się w Teatrze WARSawy. KOVALCZYK zawita z koncertami m.in. do: Wrocławia, Rzeszowa, Poznania, Świdnicy, Legnicy, Białegostoku. Trasę promował będzie nowy nastrojowy singiel „DREAM”, którego premiera zapowiedziana jest na 22 września br.

10

Na scenie artyście towarzyszyć będzie dziesięcioosobowy zespól w składzie: Filip Kuncewicz, Piotr Olszewski, Dominik Jaske, Paweł Jędrzejewski, Daniel Orlikowski, Przemek Wojsław, Michał Polcyn, Marta Podobas, Anna Żaczek i Kamil Bijoś. Podczas koncertu w Teatrze WARSawy usłyszymy również utwory takich światowych i niezapomnianych gwiazd jazzu jak Shirley Bassey, Selena Jones oraz funk’owe wersje Grace Jones i Moloko! Nie będzie to jednak jedyna atrakcja wieczoru. Po koncercie będzie można spotkać się z artystą i zespołem na specjalnym after party zorganizowanym przez Restauracje ŻURAWINA i Luxury Wine w Warszawie na ulicy Żurawiej 32/34 (Wstęp na koncert wolny).

7

Video teaser płyty:

Organizatorzy: Polskie Radio RDCartCONNECTION music
Partner: Teatr WARSawy
Sponsorami wydarzenia są: STOARTRustauracja ŻurawinaLuxury Wine.

Zdjęcie koncertowe: Fotomagoria
Zdjęcia: Przemysław Kulikowski, Cover designer: Agnieszka Bukowska
Materiały: artCONNECTION music [CONNECTION MEDIE 2014]

Obejrzyj, jak powstawała płyta na kanale YouTube:
www.youtube.com/KOVALCZYKeu
www.KOVALCZYK.eu

KONTAKT:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music
tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl