CYFROWA PREMIERA ALBUMU KOVALCZYK BIG BAND PROJECT!

CYFROWA PREMIERA ALBUMU “KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”!

Już od 21 listopada br. dostępne są wszystkie utwory z nowej płyty KOVALCZYK BIG BAND PROJECT w wersji cyfrowej. W połowie listopada swoją premierę miała analogowo nagrana płyta finalisty 3. edycji programu IDOL, pod tytułem KOVALCZYK BIG BAND PROJECT, która trafiła na półki sklepowe w całej Polsce. Płytę promuje energetyczny singiel „RAISE ME UP”.

KOVALCZYK – “Raise me up”

Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmę analogową. Ten sposób nagrania gwarantuje słuchaczom emocjonalny powrót do niepowtarzalnego brzmienia płyt winylowych. Album to wspaniałe brzmienia Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., które, były inspiracją dla artysty, połączone z nowoczesnymi brzmieniami funky, jazz i pop! Na płycie usłyszymy najlepszych polskich muzyków: Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Robert Luty, Paweł Tomaszewski oraz Przemek Kostrzewa, Dariusz Plichta, Tomasz Busławski. Partie wokalne należące do sióstr Kuś, a gościem specjalnym jest światowej sławy pianistka Beata Szałwińska (Luksemburg). Reżyserią dźwięku zajął się Jarosław Regulski. Producentem jest KOVALCZYK.

p1

Fot. Przemysław Kulikowski. Cover design by Pompidou.

Video teaser płyty:

Album „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” ukazał się 12 listopada br. wydawcą jest artCONNECTIONmusic, wytwórnia, którą założył Paweł Kowalczyk. Dystrybutorem projektu jest Parlophone Music Poland Sp. z o.o., A Warner Music Group Company.

Obejrzyj jak powstawała cała płyta na kanale YouTube:  www.youtube.com/KOVALCZYKeu
Więcej na temat projektu na stronie: www.KOVALCZYK.eu

KONTAKT:

 conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music

tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl