Najlepsi polscy muzycy jazzowi na albumie „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”!

Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Robert Luty, Paweł Tomaszewski oraz Beat Szałwińska w wyjątkowym projekcie finalisty 3. edycji IDOLA – Pawła Kowalczyka.

Najlepsi polscy muzycy, wielokrotnie nagradzani w dziedzinie jazzu wspólnie z Pawłem Kowalczykiem w jego wyjątkowym projekcie powrócili do niepowtarzalnego brzmienia free jazzu i swingu Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60, które stały się inspiracją do powstania nowej płyty Artysty, unikalnie połączonego z nowoczesnymi brzmieniami funky, soul i popem. Reżyserią dźwięku zajął się Jarosław Regulski, a produkcją muzyczną albumu Paweł Kowalczyk. Materiał na płytę został w całości nagrany na żywo w studiach S4 i S3 Polskiego Radia i zarejestrowany na taśmę analogową. Gościem specjalnym projektu jest światowej sławy pianistka z Luksemburga Beata Szałwińska.

Singiel „Raise me up”, promujący płytę „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” został bardzo wysoko oceniony a nachodzący album został uznany za najbardziej oczekiwany album roku.

Posłuchaj przebojowego singla „RAISE ME UP!

Krążek „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” Pawła Kowalczyka ukaże się 12 listopada br. Wydawcą albumu jest artCONNECTION music, wytwórnia, którą założył Paweł Kowalczyk. Dystrybutorem projektu jest Parlophone Music Poland Sp. z o.o., A Warner Music Group Company.

1d

Robert Luty – perkusja.

1f

Marek Napiórkowski – gitara

1g

Robert Kubiszyn – gitara basowa, kontrabas

1h

Paweł Tomaszewski – fortepian

WIĘCEJ INFORMACJI:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music

tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email. biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl