SUKCES SINGLA „RAISE ME UP” PROMUJĄCEGO NAJNOWSZĄ PŁYTĘ KOVALCZYK BIG BAND PROJECT!

Najnowszy singiel „RAISE ME UP” Pawła Kowalczyka, finalisty 3. edycji programu IDOL, trafił już do rozgłośni radiowych i został wysoko oceniony przez słuchaczy, jak i dziennikarzy muzycznych. Singiel pnie się na listach przebojów rozgłośni radiowych, a płyta „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”, którą promuje, została uznana za najbardziej oczekiwany album roku. Stało się tak nie tylko za sprawą energetyzującego singla, ale również za sprawą pomysłu na realizacje albumu i towarzyszących artyście na niej muzyków.

Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmie analogowej. Ten sposób nagrania gwarantuje słuchaczom emocjonujący powrót do niepowtarzalnego brzmienia płyt winylowych. Album to wspaniałe brzmienia swingu Big Band’ów z przełomu lat 50. i 60., które były inspiracją dla artysty, połączone z nowoczesnymi brzmieniami funky, jazz i pop!

fot. Przemek Kulikowski a

Fot. Przemek Kulikowski

W oczekiwaniu na teledysk, artysta na kanale YouTube opublikował wersje lyric video singla „RAISE ME UP”, z której możemy dowiedzieć się jak przebiegały nagrania w studiu.

Na singlu, jak i na płycie, artyście towarzyszą najlepsi polscy muzycy, wielokrotnie nagradzani w dziedzinie jazzu: Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Robert Luty, Paweł Tomaszewski oraz Przemek Kostrzewa, Dariusz PlichtaTomasz Busławski. Partie wokalne należą do sióstr Kuś. Gościem specjalnym jest światowej sławy pianistka Beata Szalwinska (Luksemburg). Reżyserią dźwięku zajął się Jarosław Regulski, a produkcją muzyczną KOVALCZYK. 

Album „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” ukaże się już 12 listopada br. Wydawcą albumu jest artCONNECTION music, wytwórnia, którą założył Paweł Kowalczyk. Dystrybutorem projektu jest Parlophone Music Poland Sp. z o.o., A Warner Music Group Company.

k1

Obejrzyj jak powstawała cała płyta na kanale YouTube:  www.youtube.com/KOVALCZYKeu
www.KOVALCZYK.eu

WIĘCEJ INFORMACJI:

conn

CONNECTION MEDIA
CONNECTION public relations
artCONNECTION music

tel. 22 405 04 22,  kom. 601 131 556
email:biuro@connection.com.pl
www.CONNECTION.com.pl
www.artCONNECTION.com.pl